کناره گیری علی آبادی از انتخابات/ فوتبال در انتظار برگزاری مجمع عمومی
توسط : 2Esteghlal2
با کناره گیری محمد علی آبادی از حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال، همه اهالی این رشته منتظر مشخص شدن زمان برگزاری مجمع عمومی و رئیس آینده هستند.

به گزارش خبرنگارمهر، پس از آنکه رئیس جمهور یکشنبه شب رسما اعلام کرد خواستار کناره گیری علی آبادی از انتخابات فدراسیون فوتبال شده است، رئیس سازمان تربیت بدنی در پایان نشست روز گذشته شورای معاونان این سازمان در گفتگویی به طور شفاهی اعلام کرد از حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال کناره گیری کرده است.
محمدعلی آبادی اعلام کرد برای حفظ منافع ملی و کمک به فوتبال کشور و بنا برخواست ریاست جمهوری از حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال استعفاء کرده است.
قراراست معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان تربیت بدنی در نشست خبری با رسانه های گروهی که طی روزهای آینده برگزارخواهد شد، رسما خبرکناره گیری اش از انتخابات فدراسیون فوتبال را اعلام کند.
با مشخص شدن وضعیت نامزدهای حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال و باقی ماندن شاهرخ شهنازی و علی کفاشیان برای پست ریاست حالا باید منتظر مشخص شدن زمان برگزاری مجمع و معرفی رئیس جدید فدراسیون فوتبال بود. ظاهرا قرار است طی سه هفته آینده این مجمع برگزار شود.

سه شنبه 27/9/1386 - 15:20
پسندیدم 0
UserName