بدهی630 میلیون تومانی سازمان لیگ به آزادی/ ورودتابلوهای تبلیغاتی ممنوع
توسط : 2Esteghlal2
بدهی ششصد و سی میلیون تومانی سازمان لیگ برتر به ورزشگاه آزادی باعث شده تا مسئولان این ورزشگاه تا زمان پرداخت این رقم، از نصب تابلوهای تبلیغاتی در کنار زمین چمن جلوگیری کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، آنچه که در جریان بازی روز دوشنبه پرسپولیس - پتروشیمی تبریز به چشم آمد چهره جدید کنار زمین شماره یک ورزشگاه آزادی بود. طی چند سال اخیر حتی در روزهایی که مسابقات کم اهمیت در رده ملی و داخلی در ورزشگاه آزادی برگزار می شد کنار زمین با تبلیغات شرکت های مختلف جلوه ای خاص پیدا کرده بود اما در دیدار روز گذشته خبری از تابلو های تبلیغاتی نبود.
محبی مدیر روابط عمومی ورزشگاه آزادی در این باره به خبرنگار مهر، گفت: "سازمان لیگ برتر به ورزشگاه آزادی بدهی دارد و تا زمانی که برای تسویه حساب این بدهی اقدام نکند مسابقات لیگ برتر و جام حذفی در این ورزشگاه برگزار می شود اما به مسئولان سازمان لیگ اجازه داده نمی شود که تابلوهای تبلیغاتی را کنار زمین نصب کنند".
از قرار معلوم سازمان لیگ برتر فدراسیون فوتبال برای اجازه زمین ورزشگاه آزادی برای برگزاری مسابقات لیگ برتر و جام حذفی مبلغی در حدود 630 میلیون تومان به این ورزشگاه بدهکار است که تا به حال جهت تسویه حساب این بدهی اقدام نشده است. محبی در این باره گفت: " برای برگزاری یک مسابقه فوتبال در ورزشگاه آزادی رقمی را هزینه می کنیم. در این بین پرداخت به موقع حق اجازه باشگاه ها و سازمان لیگ است که ما در برگزاری هرچه بهتر مسابقات کمک می کند. درحال حاضر ما برای پذیرایی از تیم های فقط هزینه می کنیم و رقمی از سازمان لیگ برتر دریافت نکرده ایم".

سه شنبه 27/9/1386 - 15:18
پسندیدم 0
UserName