نرم افزار رایگان قرانی المبین(قرآن ،نهج البلاغه و صحیفه سجادیه)
توسط : Modabber11

بسم الله الرحمن الرحیم

المبین

سایت قرآنی المبین یک سایت کاملا مستقل و مردمی می باشد که با هدف بیان معارف قرآن و بیان تفسیر روایی  از کلام معصومین (ع)و همچنین با هدف بیان داشتن  مقام و منزلت ائمه اطهار از منظر قرآن در چندی پیش آغاز به فعالیت نموده .

پدید اوردنگان این سایت در راستای  تحقق بخشیدن به اهداف والای خود در صدد تهیه یک نرم افزار رایگان قرآنی بر آمدند و تا بحال نسخه های متفاوتی از این نرم افزار را بصورت رایگان و دریافت آسان و کم حجم تحت اختیار کاربران اینترنت قرار داده اند.

 نسخه اول این نرم افزار شامل:

متن قرآن ،ترجمه فارسی و انگلیسی ،موضوع بندی ایاتجستجو ،امکان درخواست توضح بیشتر و تفسیر   توسط کاربر

 در نسخه دوم این نرم افزار نهج البلاغه به همراه ترجمه فارسی به ان اضافه گردید که این نرم افزار شامل ترجمه  انگلیسی نهج البلاغه  هم می باشد

و هم اکنون نسخه سوم این نرم افزارآماده دریافت می باشد.

برخی از امکانات و مزایایی که در این نسخه به کار رفته :

متن قرآن

ترجمه فارسی و انگلیسی قرآن

متن نهج البلاغه و ترجمه مرحوم دشتی

متن صحیفه سجادیه و ترجمه استاد حسین انصاریان

موضوع بندی ایات .که حدود 40 موضوع از جمله (صفات خداوند ،پیامبر اعظم (ص) ،امیر مومنان (ع)و اهل بیت علیهم السلام ،بهشت ،جهنم ،مومنین ،کافران ،منافقان ،حکمت ها ،سنت های الهی ،توبه ،قیامت و ...)می باشد.

 جستجو

امکان درخواست توضح بیشتر و تفسیر   توسط کاربر از امتیازات منحصر به فرد این نرم افزار بشمار می آید.در هرجای قرآن  اگر کار بر نیاز به توضیح آیه ای داشت تنها با یک کلید آین آیه به سایت پدید اوردنده ارسال می گردد و انان پاسخ و توضیحات لازم در مورد آیه و سوال را به ایمیل پرسشگر ارسال خواهند نمود.

از ویژگیهای بسیار مناسب این نرم افزار حجم پایین و سادی محیط نرم افزار می باشد.

برای دریافت رایگان و آسان این نرم افزار بعد از ثبت نام در سایت زیر:

http://www.al-mobin.com/kalam/index.php

به این آدرس مراجعه نمایید:

http://www.al-mobin.com/kalam/index.php?action=tpmod;dl=cat9

به گفته پدید آوردنگان سایت نسخه های در دست ساخت هست که در راستای نشر معارف اسلامی و مکتب نورانی اهل بیت بصورت رایگان و سهل الوصول تحت اختیار کاربران اینترنت قرارخواهد گرفت . که با عضویت در این سایت می توانید از جدید ترین محصولات رایگان این سایت مطلع شوید.

http://www.al-mobin.com

دوشنبه 5/9/1386 - 6:57
پسندیدم 0
UserName