هندسفری جدید مناسب محیط های شلوغ عرضه می شود
توسط : mgoo68
شرکت موتورولا به منظور ارتقای کیفیت صدا در داخل و خارج محیط های شلوغ، هندسفری بلوتوث جدیدی را که مجهز به فناوری "کریستال تاک" است، معرفی کرد.

موتورولا این هندسفری جدید را که Motopure H12  نام دارد در اولین کنفرانس خبری مجازی خود که به طور همزمان در دو ایستگاه متروی پر ترافیک و شلوغ در نیویورک و لندن پخش می شد، معرفی کرد.

Motopure H12 در حقیقت یک ابزار مناسب برای کسانی است که در اماکن شلوغ و پرتردد نیاز به دریافت یک صدای واضح را دارند.

در این خصوص "جیسون فیو" معاون رئیس و مدیر کل شرکت موتورولا در این خصوص اظهار داشت: "Motopure H12 ترکیبی از کیفیت بالای صدا، طراحی زیبا و استفاده آسان است که به کاربران این امکان را می دهد حتی در محیط های بسیار شلوغ نیز به راحتی از تلفن همراه خود استفاده کنند. فناوری جدید صوتی این هندسفری، طراحی و سبک آن یک راه حل مناسب برای کاهش صداهای زاید محیط اطراف هستند. در حقیقت Motopure H12 یک تجربه نوآورانه در بازار هندسفری های بلوتوث است."

براساس گزارش کاتاوب، این هندسفری بلوتوث مجهز به فناوری CrystalTalk است که برای اولین بار در یک هندسفری بکار رفته است. این فناوری بهترین کیفیت صدا را به کاربر عرضه می کند.

این هندسفری از دو میکروفن استفاده می کند که صدای کاربر را از سرو صدای محیط اطراف و صدای جریان باد جدا می کنند و با بهبود کیفیت صدا، یک صدای طبیعی را به کاربر ارائه می کند.

همچنین این هندسفری به دلیل برخورداری از طراحی TrueComfort به راحتی به گوش متصل می شود. این طراحی ثمره دو سال تحقیقات موتورولا روی سن، جنس و نژاد کاربران هندسفری است.

از ویژگی های طراحی TrueComfort می توان به سه ست پلاستیکی و یک بلندگوی خارجی 8 میلیمتری اشاره کرد که بنابر نظر 90 درصد از کاربران به راحتی روی گوش نصب می شوند و محکم برجای خود می مانند.

این هندسفری حداکثر تا 5/5 ساعت در حالت مکالمه شارژ می ماند و تا فاصله 10 متر امواج بی سیم بلوتوث را دریافت می کند.

هندسفری Motopure H12 Universal Bluetooth در پایان سه ماهه چهارم سال 2007 دردسترس قرار می گیرد.

جمعه 18/8/1386 - 20:30
پسندیدم 0
UserName