نحوه ذخیره صدا از یک سایت
توسط : mahdid

نحوه ذخیره صدا از یک سایت

اگر از موسيقي يك سايت خوشتان آمده و مي خواهيد آنرا دانلود كنيد از 2 روش زير استفاده كنيد .

روش اول :

روي صفحه اي كه خواستار صداي پس زمينه آن هستيد رفته و كليك راست كنيد.حال روي source كليك كنيد تا صفحه متن دستورات آن باز شود.مي توانيد از منوي View و سپس گزينه Source نيز همين عمل را انجام دهيد . در اين صفحه به دنبال عبارت bgsound بگرديد. زماني كه آن را پيدا كرديد در مقابل آن نام فايلي را مي بينيد.مثلا به صورت music.mid اين نام را برداريد و در نوار آدرس سايت، آخرين عبارت(كه پس از آخرين / آمده است) را حذف كرده و بجايش اين نام را يعني music.mid را تايپ كنيد و نهايتا كليد اينتر را بزنيد.فايل صوتي را بگيريد!!! 

ممكن است طراح سايت از يك آدرس كامل استفاده كرده باشد كه در اينصورت تمام آن آدرس را برداريد و جايگزين تمامي آدرس موجود در نوار آدرس كنيد .

روش دوم :

همانطور كه مي دانيد هر آنچه كه در اينترنت مي بينيد و مي شنويد در كامپيوتر شما جهت بازديد به شكل offline ذخيره مي شود . پس حتما صداي پس زمينه يك سايت هم در بين آنها وجود دارد. پس ابتدا در internet explorer به منوي tools رفته و گزينه internet option را انتخاب كنيد . حال در سربرگ General در پانل Temporary internet files كليد settings را بزنيد . در پنجره باز شده كليد view files را بفشاريد تا همه فايلهاي اينترنتي بازديد شده را ببينيد . از آنجايي كه پسوند فايل صوتي پس زمينه سايتها معمولا mid مي باشد در آنجا فايلهاي داراي اين پسوند را جستجو كنيد.

نظر یادتون نره؟

يکشنبه 13/8/1386 - 17:44
پسندیدم 0
UserName