آشنائي با برنامه JetAudio
توسط : mahdid

در دنياي مديا نام مشهوري است اين برنامه با اراعه نسخه جديد خود 6 jetAudio 6.0.6 Basic به رقابت با برنامه هاي قدرتمندي مانند Windows Media Player و Real Player و... پرداخته و در اين رقابت هميشه جزء بهترين ها است . اگر شما مايل به استفاده از Windows Media Player چند کاره هستيد و براي تنظيم فايلهاي صوتي و تصويري خود سرعت و سادگي را ترجيح مي دهيد اين نرم افزار کاملا مناسب شماست . اين برنامه با ظاهري بسيار زيبا که سه فرم Skin مختلف براي آن در نظر گرفته شده است همچنين مي توانيد در صورت تمايل 25 فرم ديگر را از سايت آن دريافت کنيد.
همچنين اين برنامه قابليت پشتيباني 57 فرمت مختلف فايلهاي صوتي و تصويري و تبديل آنها به يکديگر و قابليت رايت فايلهاي صوتي و تصويري روي سي دي CD Burning را دارا مي باشد.
همه ويزگيهاي 6 Jet Audio قابل تنظيم به دلخواه کاربر است که به عنوان نمونه مي توان به تايمري اشاره کرد که زمان آن براي خارج شدن خودکار از برنامه ويندوز و يا وارد شدن به مد Stand By قابل تنظيم است. از مزاياي ديگر 6 Jet Audio مي توان به پشتيباني قوي در نظر گرفته شده براي آن در مقايسه با ساير نرم افزار هاي رايگان اشاره کرد که قبل از اين نرم افزار روال کاري شرکتهاي توليد کننده نرم افزار نبود ولي در مورد اين برنامه با مراجعه به سايت آن و يا فرستادن ايميل در کمتر از 20 دقيقه به شما جواب داده مي شود و اگر شما در ادامه سوالات ديگري مطرح کنيد جوابهاي شما توسط فرد قبلي داده خواهد شد.
ما به همه علاقه مندان به فيلم و موسقي استفاده از اين برنامه زيبا کار آمد و قوي را توصيه مي کنيم.

نظر یادتون نره

يکشنبه 13/8/1386 - 5:55
پسندیدم 0
UserName