چند خبر سیاسی
توسط : javadrazmi

خبر اول اینکه

رسانه ها و محافل سياسي خارجي مي گويند هدف لاوروف متقاعد كردن تهران براي توقف غني سازي بود. روزنامه « كامرسانت » نوشت : سفر غيرمنتظره وزير امورخارجه روسيه به تهران با هدف آخرين تلاش براي متقاعد كردن مقامات ايران براي توقف غني سازي اورانيوم تا قبل از نشست آتي گروه 1 +5 در اوائل آذر صورت گرفت كه باز هم نتوانست مواضع رهبران اين كشور را تغيير دهد . كارشناسان غربي ميگويند : ضرورت ملاقات ديگري با مقامات ايران پس از آن بوجود آمد كه آمريكا تحريمهاي يكجانبه ديگري را بر ضد سپاه پاسداران انقلاب اسلامي ايران و برخي بانكهاي اين كشور اعمال كرده است . در مسكو نگراني اين است كه اين اقدام آمريكا نه تنها به ايران بلكه به روسيه نيز آسيب برساند.

خبر دوم


چاپ مطلبي در يك نشريه دانشجويي باعث اعتراض و تنش در دانشگاه خواجه نصرالدين طوسي شد. به گزارش « الف » گروهي از دانشجويان دانشگاه خواجه نصيرالدين طوسي به چاپ مطلبي كه حاوي اهانت به ساحت مقدس امام زمان عليه السلام در نشريه دانشجويي « سكوت » متعلق به انجمن اسلامي دانشگاه اعتراض كردند. طي دو روز گذشته عده اي از دانشجويان در اعتراض به اين اقدام اهانت آميز تحصن كردند.

منبع دو خبر فوق روزنامه جمهوري اسلامي 10/08/1386 صفحه  دوم ستون جهت اطلاع

خبرسوم

شنيده شده كه يكي از نمايندگان مجلس از رايزني هايي با محمدرضا باهنر براي حضور در پست معاون اولي رئيس جمهور خبر داده است. هنوز معلوم نيست كه پرويز داوودي در چه پستي قرار است مشغول به فعاليت شود اما صحبت هايي با باهنر در اين زمينه انجام شده است.
منبع: روزنامه اعتماد ملی 9/8/86 صفحه آخر ستون شنیده ها

خبر آخر

سایت تبیان در یک اقدامی عجیب در قسمت دانلود برنامه ای را برای کاربران قرار داده است که این امکان را به کاربران می دهند که تلویزیون های ماهواره ای فارسی زبان و سایر کانال ها را مشاهده کنند و در قسمت رادیو ها هم رادیو های داخل کشور وجود ندارد و در آن دسترسی به رادیو فردا را در قسمت کشور ایران به راحتی ممکن می سازد.


پنج شنبه 10/8/1386 - 14:33
پسندیدم 0
UserName