به شيوه سريال اغما ، دختر 20 ساله گاو صندوق پدر را خالي کرد
توسط : jadval

به شيوه سريال اغما ، دختر 20 ساله گاو صندوق پدر را خالي کرد

دختر جواني با اغفال از سوي پسري که به او ابراز علاقه مي کرد، به سبک رز از گاوصندوق پدرش سرقت کرد.
سليماني ، داديار شعبه دوم دادسراي جنايي تهران با اشاره به اين پرونده به خبرنگار ما گفت: 3 روز پيش والدين دختر 20 ساله اي به نام فريبا با مراجعه به دادسرا با ارائه شکايتي عنوان کردند، صبح هنگام متوجه شدند، دختر 20 ساله خانواده نيمه شب با گشودن در گاوصندوق و سرقت 18 ميليون تومان پول و خودروي پدر خانواده متواري شده است.

آغاز تحقيقات
داديار جنايي تهران افزود: به دنبال اين شکايت ، پرونده اي در اين ارتباط تشکيل شد و موضوع در دستور کار ماموران پايگاه دوم پليس آگاهي قرار گرفت. سليماني افزود: با بررسي و تحقيق مقدماتي در اين زمينه معلوم شد اين دختر پس از ارتباط خياباني با جواني که به وي ابراز علاقه مي کرد، از سوي وي اغفال و با طراحي نقشه اموال خانواده اش را سرقت کرده و متواري شده است.

ردپا
سليماني افزود: با جمع بندي اطلاعات و به دست آمدن سرنخ هاي مربوط به اين سرقت ، ماموران در مرحله بعدي ردپاي دختر فراري را در يکي از شهرهاي شمالي شناسايي کرده و با اعزام يک تيم از ماموران پليس آگاهي ، دختر فراري از خانه به همراه پسري که او را اغفال کرده بود، دستگير و به تهران منتقل شد.
با انتقال دختر و پسر جوان به دادسراي جنايي ، بعد از ظهر روز گذشته تحقيق از آنها در شعبه دوم دادياري دادسراي جنايي تهران آغاز شد.
دختر جوان در اظهارات خود گفت: من و فريد به يکديگر علاقه داشتيم ، تا اين که او مرا اغفال کرد به سبک فيلمي که دختري به نام رز از گاوصندوق پدرش ، پول مي دزدد؛ از گاوصندوق پدرم سرقت کنم که من نيز با القائات او تصميم گرفتم با سرقت 18 ميليون تومان از گاوصندوق و نيز خودروي پدرم از خانه فرار کنم.
با ثبت اين اظهارات ، فريد (جواني که متهم به اغفال دختر جوان است)، در اعترافات خود گفت: با مشاهده سريال و دختري به نام رز از آنجا که والدين فريبا از امکانات خوب مالي برخوردار بودند، نقشه سرقت را کشيدم و فريبا نيز آن را عملي کرد و هر دو پس از سرقت به شمال متواري شديم.
به دنبال اين اعترافات ، داديار جنايي دستور قضايي لازم را در اين ارتباط صادر کرد.

جمعه 20/7/1386 - 15:10
پسندیدم 0
UserName