شفاي زن سرطاني

خانم «ن ـ پ» 27 ساله، متأهل و ساكن تهران، سرآسياب و همسر آقاي «ا ـ ز» سرپرست مكانيك ماشين‌هاي سنگين شركت هپكو.
بيماري: سرطان كبد و طحال.
پزشك معالج: دكتر كيهاني متخصص سرطان در بيمارستان آزاد.
نقل از پدر نامبرده، آقاي «ع ـ پ»
«مدتي بود كه دخترم هر روز لاغر و نحيف مي‌شد تا اين كه موجب ناراحتي ما شد. ابتدا او را نزد دكتر سيد محمّد سه دهي برديم. ايشان پس از انجام معاينات گفت: كار من نيست. بايد او را پيش دكتر كيهاني ببريد.
وقتي به آقاي دكتر كيهاني مراجعه كرديم، ايشان بلافاصله او را در بيمارستان آزاد، بستري كرد. عكسبرداري‌هاي متعدد صورت گرفت و از جمله، توسط دكتر كلباسي تكّه برداري به عمل آمد.
دكتر كلباسي گفت: متأسفانه، كار تمام شده است و زخم سرطان، طحال و كبد را پر كرده است و درمان هم نتيجه‌اي ندارد و در صورت انجام شدن يا نشدن عمل، مريض شش ماه بيش‌تر زنده نخواهد بود.
شما هم بي‌جهت خرج نكنيد، ولي براي دلخوشي شما، پنجاه جلسه، شيمي درماني مي‌كنيم.
من همان شب خدمت آقاي «م ـ ح» كه از اعضاي هيأت امناي مسجد مقدّس جمكران است، زنگ زدم و تقاضاي دعا نمودم. هفته بعد هم به مسجد جمكران رفتيم و در آن جا مانديم. من از حضرت مهدي ـ عليه السّلام ـ شفاي دخترم را خواستم. هيأت محبّان پنج تن آل عباي تهران هم بودند. علاوه بر توسل، نذر گوسفند و وليمه‌اي را در مسجد جمكران نمودم.
پروندة بيماري فرزندم را به آمريكا نزد فرزندم كه در آن جا است، فرستادم. او پرونده را به چند نفر از متخصصين سرطان نشان داد. آنها هم نظرية دكتر كيهاني را تأييد نمودند. خلاصه، هر چه توانستم در اين راه جدّ و جهد كردم. از جمله، بيمارستاني كه در مكزيك با داروهاي گياهي بيماران را درمان مي‌كند نيز داروهاي گياهي دادند، امّا مثمرثمر واقع نشد. مهم‌تر از همه اين كه توسلات خود را به ائمه هدي ـ عليهم السّلام ـ مخصوصاً حضرت حجّت ـ عليه السّلام ـ قطع نكردم و به نذر و نيازها ادامه دادم.
جلسة هشتم شيمي درماني بود كه آقاي دكتر كيهاني با تعجب به من گفت: حاج آقا! چه كار كردي كه ديگر اثري از زخم‌ها وجود ندارد.
عرض كردم: به كسي پناه بردم كه همة درماندگان به آن پناه مي‌برند؛ توسل به مولايم صاحب الزمان ـ عليه السّلام ـ پيدا كردم.
ايشان براي اطمينان، مجدداً عكسبرداري كرد و آزمايشات لازم را انجام داد و شفاي فرزندم را تأييد كرد و گفت: آثاري از مرض وجود ندارد و به لطف امام زمان ـ عليه السّلام ـ حالشان خوب است و يقيناً شفا گرفته است

منبع : کتاب کرامات حضرت مهدي(عج). واحد تحقيقات مسجد مقدس جمکران

چهارشنبه 18/7/1386 - 16:24
پسندیدم 0
UserName