دو تلفن همراه باریک با بهترین ویژگی‌های "جی اس ام" عرضه می شود
توسط : mgoo68
شرکت "ارتباطات ساژم" دو مدل جدید از تلفن های همراه خود را که ترکیبی از بهترین ویژگی های تلفن های همراه "جی اس ام" هستند، معرفی کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، شاژم دو مدل تلفن های همراه جدید خود را با عنوان "ساژم my850C" و "ساژم my411CV" ارائه کرد.

"ساژم my850C" با قابلیت اتصال با پهنای باند شبکه های نسل سوم و EDGE، یک تلفن همراه باریک با ضخامت تنها 16 میلیمتر است. این مدل 96 گرم وزن و ابعاد 96 در 49 میلیمتر دارد.

این تلفن همراه مجهز به فناوری ها و طراحی های پیشرفته است. برای مثال با نگه داشتن قائم آن همانند آینه نور را منعکس می کند.

my850C، دارای یک دوربین 2 مگاپیکسلی، دوربین "وی جی ای" جلویی، پخش کننده MP3، پیامگیر چند رسانه ای، مرورگر اینترنت، بازی های سه بعدی و صفحه نمایشگر QGVA با 262 هزار رنگ است.

این تلفن همراه مجهز به فناوری UMTS، EDGE، شبکه سه باند، SyncML، بلوتوث و 16 مگابایت حافظه داخلی است. حافظه این دستگاه قابلیت ارتقا با کارت های میکرو اس دی را دارد.

براساس گزارش کاتاوب، مدل دیگر عرضه شده از سوی شرکت ارتباطات ساژم my411CV نام دارد. این مدل
یک تلفن همراه تا شو با کاربردهای شخصی است.

بخش خارجی این مدل دارای یک صفحه نمایشگر NeoNTM است. در داخل این تلفن همراه یک صفحه نمایشگر با 65 هزار رنگ به منظور نمایش فیلم و عکس قرار گرفته است.

دوربین این مدل از نوع "وی جی ای" با زوم حداکثر چهار برابر بزرگنمایی است. ابعاد این مدل 86 در 3/43 در 5/18 میلیمتر و وزن آن 5/82 گرم است.

پخش کننده MP3، پیامگیر پیام کوتاه و ام ام اس، شبکه سه باند، بلوتوث و SyncMLTM به منظور اتصال و ورود به شبکه، WAP 2.0  و فناوری جاوا برای انجام سرگرمی ها از دیگر تجهیزات این مدل است.

my411CV حافظه داخلی 15 مگابایت دارد که می تواند با کارت حافظه میکرواس دی ارتقا یابد. شارژ باتری این محصول 250 ساعت در حالت آماده بکار و 3 ساعت و نیم در حالت تماس بطول می انجامد. این تلفن همراه در بازار اروپا از سوی اپراتور Vodafone به قیمت 99 یورو در دسترس قرار دارد.

چهارشنبه 28/6/1386 - 0:11
پسندیدم 0
UserName