بازیگران سینمای ایران و ماشین هایشان قسمت دوم
توسط : alihemmaty
پارسا پیروز فر در باد محمد رضا فروتن
باور کردن اینکه هر دوی آنها از اتومبیل پراید برای رفت و آمد استفاده می کنند سخت است پارسا پیروزفر و محمدرضا فروتن دو بازیگر جوان و مجرب کشورمان چند سالی است که اتومبیل شان را عوض نکرده اند . اما قرار است که بزودی فروتن با یک پراید تیونینگ شده در سطح شهر تهران تردد کند .
محمد رضا شریفی نیا برای رسیدن به این همه پروژه و راه انداختن آنها، قطعاً یک اتومبیل کافی نیست از این رو شریفی نیا هم زانتیا دارد و هم سیناد که در موارد اضطراری از آن استفاده می نماید.
شیلا خداداد بازیگر جوان کشورمان مثل دیگر خانم های ایرانی از ماتیز استفاده می کند خودروی کوچک و راحت درون شهری می باشد . لازم به ذکر است که رانندگی شیلا خداداد نسبتاً خوب است .
آناهیتا همتی زانتیا سوار است بله زانتیا اصلاً تعجب نکنید !!! آناهیتا همتی علاقه خاصی به تعویض اتومبیل هایش را دارد اتومبیل قبلی وی پژو 405 بود .
مریلا زارعی تعصب بر روی خودروی ملی
مریلا زارعی که چند صباحیست در خیابان ها با اتومبیل سمند دیده می شود کاملاً غیرت و تعصب ایران خود را با سوار شدن بر این خودرو این گونه نشان داد .
لیلا حاتمی و علی مصفا دو زوجی که به پیاده روی علاقه خاصی دارند که به دلیل این علاقه آنها در خیابان زیاد به چشم می خورند. اتومبیل این زوج هنرمند یک پژو 405 می باشد.
الناز شاکر دوست ، وی اوایل ماتیز داشت اما یک سالی می شود که پاترول خریداری کرده است. اخیراً نیز شنیده می شود که وی اتومبیلش را برای فروش گذاشته است .
مرد هزار چهره، عشق به پژو 405 دارد
پرویز پرستویی که به اعتقاد خیلی ها بهترین بازیگر تاریخ سینمای ایران می باشد به پژو 405 علاقه خاصی دارد. ماشین قبلی وی پژو 405 بود ولی مدتی است که پرشیا سوار می باشد پرستویی اصلاً سرعت را دوست ندارد و به همین دلیل در رانندگی احتیاط لازم را به عمل می آورد
پنج شنبه 15/6/1386 - 12:6
پسندیدم 0
UserName