ترفند ارسال عکس رنگی با SMS
توسط : hamidkhayam
 

ترفند ارسال عکس رنگی با SMS 

این روش روی موبایل هایNokia سری ۶۰ تست شده و درست و حسابی و 100٪ جواب داده ،مبلغی که برای ارسال یک عکس رنگی بصورت اس ام اس توی قبض تلفن شما محاسبه میشه تقریبا برابر با 15-16 تا اس ام اس معمولیه !!! بنابراین حواستون به قبض موبایلتون باشه، بعدا نگی نگفتی ! همینطور باستحضار میرسونم ابعاد این عکس ارسالی تقریبا کوچکتر از حد معموله ولی خب بقول قدیمیا: کاچی بهتر ازهیچی !
1-
به قسمت Contact رفته و یک Contact جدید با هر اسمی که دوست دارین (ترجیحا کوتاه باشه) بدون شماره بسازین (از صفحه ویرایش اسم و فامیل و شماره و... بیرون نرین.
2-
بعد از انتخاب اسم Options رو بزنید و از اونجا Add Thumbnail رو انتخاب کنین ،دقت کنید که عکسی رو می خواین بفرستین به عنوان Thumbnail انتخاب کنین.
3-
وقتی Contact مورد نظر رو ساختین بیاین رو صفحه اصلی Contact جایی که اسم هارو مینویسه و اسمی رو که درست کردید رو پیدا کنین.
4-
روی اسم یا همون Contact که ساختین Options رو بزنین و از اونجا Send==> Via Text Message رو انتخاب کنین
حالا همون صفحه ای که همیشه مسیج هاتون رو اونجا مینویسین باز میشه و اگر به بالای همون صفحه نگاه کنید عکسی رو که به عنوان Thumbnail انتخاب کردین می بینید، الآن می تونید اس ام اس رو به هر کس که می خواین بفرستین و اون هم عکس رو به همون صورت که شما می بینید دریافت میکنه.

 

يکشنبه 11/6/1386 - 16:33
پسندیدم 0
UserName