بازیگران سینمای ایران و ماشین هایشان قسمت اول
توسط : alihemmaty

در میان بازیگران ایرانی به ندرت ماشین باز حرفه ای پیدا می شود مثلاً پل نیومن که در سن 80 سالگی هم مشغول تکمیل مجموعه اتومبیل های جور واجورش بود یا حتی جیمز دین که به جنون سرعت مشهور بود و به همین خاطر عاقبت در یکی از اتوبان های کالیفرنیا از مسیر خود منحرف شد، تا در سن 23 سالگی جانش را از دست بدهد، البته این نکته لازم به ذکر است که امکانات و تجهیزات فراوانی که در سینما هالیوود می باشد هیچ گاه نباید با سینمای درون کشورمان مقایسه کرد. برای خیلی از افراد جامعه دانستن در مورد زندگی خصوصی بازیگران حائز اهمیت می باشد و اینکه این بازیگر چگونه و با چه اتومبیلی رفت و آمد می کند. بازیگران سینمای ایران برای آنکه به فکر داشتن اتومبیل های مدل بالا می باشند در نهایت قیمت بازی در یک فیلم را بالا می کشند تا بلکه بتوانند ماشین مورد علاقه و خوش پز خود را خریداری کنند که این امر استرس فراوانی را بین تهیه کنندگان کشورمان وارد نموده است. حال به سراغ چند بازیگر معروف ایران می رویم تا بهتر با وسیله نقلیه این بازیگران آشنا شویم.
محمد رضا گلزار که نامش همیشه بر سر زبان جوان های ایرانی جاری می باشد با داشتن یک BMW x3 سفید رنگ نشان داد که همیشه به پز دادن اهمیت فراوانی می دهد در ضمن وی به غیر از اتومبیل 93 میلیون تومانی خود یک پژو 405 نیز دارد.
بهرام رادان بازیگر جوان و خلاق کشورمان که تا سال قبل رونیز سوار بود چند ماهی است که زیر پای وی نیسان Pickup دیده می شود وی همانند گلزار به هنگام فیلمبرداری وی از اتومبیل شخصی خود بهره می گیرد. اخیراً شایعه فروش این نیسان بر سر زبان ها می باشد .
زن و شوهر عشق ماشین
امین حیایی و نیلوفر خوش خلق زن و شوهر عشق ماشین می باشند، مرد خانواده با داشتن لندرور برای خارج از شهر و نیلوفر خوش خلق با داشتن یک 206 برای داخل شهر کاملاً از اتومبیل های خود بهره کافی را می گیرند .
مهناز افشار که تا سال قبل با 405 در خیابان های تهران دیده می شد چند ماه قبل اتومبیلش را با یک رونیز سفید رنگ عوض کرد تا شایعه حرفه ای رانندگی کردنش را با اتومبیلی برتر به اثبات برساند .
نیکی کریمی که چندان به اتومبیل علاقه نشان نمی دهد یک 206 که اکثراً مورد علاقه خانم های کشورمان می باشد را برای خود در نظر گرفته است.
حمید گودرزی که هیچ علاقه ای به رانندگی در خیابان های شلوغ تهران را ندارد یک 206 که خیلی کم مورد استفاده قرار می گیرد را در خانه اش نگه داشته است.
حسام نواب صفوی که به الویس پریسلی ایران شهرت دارد علاقه خاصی به پاترول نشان می دهد و به هیچ عنوان حاضر به عوض کردن اتومبیل خود نمی باشد.
مهتاب کرامتی معرفت همراه با رفیق بازی
مهتاب کرامتی که بیشتر اوقات با دوست برنامه هایش سمیرا به این طرف و آن طرف می رود  پژو 206 شخصی دارد.
پژمان بازغی نماینده لیزینگ در آژانس دوستی !!!
پژمان بازغی مدت هاست اتومبیل ب ام و سفید رنگ را دارد که از نوع قدیمی ب ام و می باشد مدت یکسال است که خودروی مزدا را خریداری کرده است وی نماینده شرکت لیزینگ خودرو را نیز دارد.
آتیلا پسیانی تماس با آژانس دوستی !!!
آتیلا پسیانی بازیگر مشهور ایرانی که بیشتر اوقات اتومبیل در اختیار خانواده اش می باشد به همین دلیل وی به جای استفاده از خودروی خود از آژانس استفاده می کند خودروی وی یک پاترول می باشد .
ماهایا پطروسیان که به آرام و مقرراتی بودن در هنگام رانندگی تبهر خاصی دارد تا دو سال قبل با اپل کورسای قرمز رنگ رفت و آمد می کرد وی چند ماهی است پژو 206 خریداری کرده است .    منتطر باشید .......................................

                                                                                         

يکشنبه 28/5/1386 - 13:5
پسندیدم 0
UserName