اسامی داوران چاق + نقد داوری دیدار برادران آبی
توسط : م م

هوشنگ نصیرزاده

كارشناس مسائل داوری گفت: اكثر داوران فوتبال نسبت به فصل گذشته چاق تر شده‌اند و باید وزن خود را كم كنند.
هوشنگ نصیرزاده اظهار داشت: نیمه اول مسابقه استقلال تهران با استقلال اهواز كم برخورد بود و حتی محمود رفیعی می‌توانست به نوازی و پولادی اخطار ندهد.
وی ادامه داد: در نیمه دوم داور از تكل سنگین محسن بیاتی نیا كه باعث سرنگونی حریف شد گذشت كه این اتفاق با نوع داوری او در نیمه اول تفاوت چشمگیری داشت؛ اما به دلیل اینكه جلالی ثابت حمله حریف را قطع كرد به خوبی از كارت زرد استفاده كرد.
نصیر زاده افزود: اگر چه در دقیقه ۵۳ برخی معتقد بودند محمد نوازی به خاطر خطا روی بازیكن استقلال اهواز باید اخطار دوم را می‌گرفت و اخراج می‌شد؛ اما به عقیده من داور به درستی دستور به ادامه مسابقه داد.
این كارشناس داوری با اشاره به فیزیك بدنی داوران عنوان كرد: آنچه كه داوران را نسبت به فصل گذشته متمایز می‌كند، چاقی است. در تصاویر تلوزیونی آنها را درشت‌تر از فصل گذشته می‌بینیم.
وی ادامه داد: داوران باید به وضع ظاهر خود برسند تا مورد اعتراض پنهان تماشاگران فوتبال قرار نگیرند. آنها بسیار چاق شده‌اند. خداداد افشاریان، محسن قهرمانی، نوید مظفری، علی خسروی و محمود رفیعی دارای اضافه وزن هستند و به نظر می‌رسد شاهین حاج بابایی نیز به این جمع اضافه شده‌ است.    
   
     خبرگزاری فارس
شنبه 27/5/1386 - 15:8
پسندیدم 0
UserName