پرسپولیس لیگ هفتم را با پیروزی آغاز کرد
توسط : covert
تیم فوتبال پرسپولیس تهران موفق شد در دومین دیدار از روز نخست هفته اول هفتمین دوره رقابت های لیگ برتر، برابر تیم فوتبال صنعت نفت آبادان به پیروزی دست یاید.
به گزارش خبرنگار مهر، در دومین دیدار از نخستین روز هفته اول هفتمین دوره رقابت های لیگ برتر فوتبال که از ساعت 19:15 دقیقه در ورزشگاه تختی آبادان برگزار شد، تیم فوتبال پرسپولیس برابر میزبان خود صنعت نفت آبادان با نتیجه 3 بر 2 به پیروزی دست یافت.

دراین دیدارکه قضاوت آن را خداداد افشاریان برعهده دارد، فرزاد آشوبی در دقیقه 10، محسن خلیلی در دقیقه 15 و علیرضا نیکبخت واحدی در دقیقه 81 برای پرسپولیس گلزنی کردند و گل های تیم فوتبال صنعت نفت آبادان را روح الله عرب در دقیقه 15 و مارسلو دسوزا در دقیقه 64 به ثمر رساندند.

بازیکنان پرسپولیس در این دیدار دو بار از میزبان خود پیش افتادند ولی اشتباه مدافعان این تیم باعث شد صنعت نفت موفق شود دقایقی بعد از گل برتری حریف به گل های تساوی دست یابد.

اما پس از گل سوم پرسپولیس افشین قطبی سرمربی این تیم با اضافه کردن مامانی به ترکیب تیمش تراکم میانه زمین را بیشتر کرد تا مانع بازیسازی نفرات تیم فوتبال صنعت نفت آبادان شود.

در نهایت این تدبیر باعث حفظ گل برتری پرسپولیس شد تا این تیم همانند پیکان دیگر تیم تهرانی، رقابت های هفتمین دوره لیگ برتر را با پیروزی آغاز کند.


پنج شنبه 25/5/1386 - 22:14
پسندیدم 0
UserName