تیم متعلق به آقای گلزار نیست !
توسط : م م

 

بهمن سلطانی (مدیر و مؤسس تیم والیبال هنرمندان) گفت : « محمدرضا گلزار (کاپیتان تیم والیبال هنرمندان) چند روزی است که به دلیل برخی مشکلات از تیم والیبال هنرمندان جدا شده است و پس از این تیم والیبال هنرمندان به شکل جدیدی وارد زمین مسابقه خواهند شد. تیم هنرمندان در طی چند روز اخیر بازی در ورزشگاه بم خواهد داشت که به شکل زنده و مستقیم از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد. هنرمندان جدیدی نیز به تیم والیبال هنرمندان اضافه شدند از این افراد می توان به ایرج نوذری٬ فرزاد فرزین٬ حسن جوهر چی، حمیدرضا پگاه٬ اشکان خطیبی٬ رامبد شکرابی و احسان علیخانی اشاره کرد. لازم به ذکر است افراد نامبرده شده در بازی بم نیز حضور خواهند داشت. صحبت هایی هم مبنی بر حضور بهرام رادان در تیم والیبال هنرمندان انجام شده که تا کنون تنها در حد حرف بوده است. »
سلطانی با اظهار گله از محمدرضا گلزار گفت : « آقای گلزار بدون مشورت با من٬ قراردادی را با شرکت چی توز به عنوان اسپانسر امضا کردند٬ در صورتی که ما با تیم شیر آوران برای اسپانسر بازی ها قرارداد داشتیم. حضور هنرمندان با لباس چی توز در بازی اخیر تیم باعث ناراحتی و شکایت شرکت شیر آوران شد. تیم والیبال هنرمندان متعلق به آقای گلزار نیست. من این تیم را در آذر ماه سال ۱۳۸۱، دو ماه پس از تأسیس تیم فوتبال هنرمندان٬ تأسیس و ثبت کردم٬ حال ایشان به راحتی در تلویزیون تیم والیبال را متعلق به خودشان می دانند. من بعد از پخش برنامه شب شیشه ای چندین تماس داشتم مبنی بر اینکه تیم هنرمندان مگر فقط متعلق به آقای گلزار است ؟. من به کمک دوستانم آقایان حسام نواب صفوی٬ سروش گودرزی٬ کامبیز دیرباز٬ سروش گودرزی و محمدرضا گلزار فعالیت داشتیم. تیم والیبال هنرمندان در طول ۳ سال اول فعالیتش تنها با هزینه های شخصی من گردانده می شد. آقای گلزار در آن برنامه خیلی تک روی کردند. »
سلطانی درباره ادامه حضور بردیا گلزار در تیم والیبال هنرمندان گفت : « بردیا گلزار نیز اصلاً جزو تیم نبود و فقط به واسطه حضور برادرش (محمدرضا گلزار) در مسابقات حضور داشت. »
محمدرضا گلزار مدتی است قراردادی برای بازی در تیم چی توز امضا کرده است. اسامی هنرمندانی که در حال حاضر در تیم والیبال هنرمندان فعالیت دارند عبارتند از : ایرج نوذری٬ فرزاد فرزین٬ حسن جوهر چی٬ حمیدرضا پگاه٬ اشکان خطیبی٬ رامبد شکرابی٬ احسان علیخانی٬ امين حيايي، پژمان بازغي، حسام نواب صفوي، حامد بهداد، علي صادقي، رامين پرچمي، بهزاد محمدي، پويا اميني، رامين ناصر نصير، برزو ارجمند، کامبيز ديرباز، سام درخشاني، فرهاد مهاديان، يوسف صيادي و فرزان اطهري.

  

سه شنبه 23 مرداد 1386

سینمای ما - امیر کاظمی

چهارشنبه 24/5/1386 - 12:2
پسندیدم 0
UserName