منچستر يونايتد با ته‌وز به توافق رسيد
توسط : Saratan X
مدير برنامه‌هاي "كارلوس ته‌وز" اعلام كرد، به‌رغم گزارش‌هاي ضد و نقيض ، اين بازيكن آرژانتيني به تيم منچستر يونايتد انگليس خواهد پيوست.

به گزارش یوفا: "كيا جورابچيان" در اين‌باره گفت ، ته‌وز با آگاهي و اجازه باشگاه وست‌هام انگليس با باشگاه‌هاي ديگر وارد مذاكره شده است.

به گفته وي ته‌وز در زمينه مفاد شخصي قراردادش با منچستر يونايتد به توافق رسيده است. وكلاي اين بازيكن آرژانتيني در طول هفته آينده براي نهايي شدن قرارداد اين بازيكن با منچستر تلاش خواهد كرد تا هرچه زودتر انتقال ته‌وز به اين تيم بپيوندد.

وكلاي اين بازيكن در گفت و گو با روزنامه ديلي استار اعلام كردند سازمان ليگ فوتبال برتر انگليس به دقت تمامي جوانب اين انتقال را بررسي خواهد كرد.

از آنجا كه هيچ باشگاهي به علت احتمال برخورد قانوني و مجازات مالي، خواهان امضاي اولين قرارداد با وي نيست، ممكن است آينده اين بازيكن در بن بست قرار گيرد.

منچستر يونايتد كه چراغ سبز را براي جذب ته‌وز نشان داده است اعلام كرده: ما اختيار قانوني براي گفت و گو با اين بازيكن را داريم و از اينكه با وي به توافق برسيم خوشحال خواهيم شد. صبر مي‌كنيم تا ببينيم اين مساله با ديگر طرف‌ها چگونه حل و فصل خواهد شد.

اگر چه ته‌وز قطعا خواهان پيوستن به منچستر يونايتد است اما وست‌هام احتمالا درپي حفظ وي كه آبروي اين تيم را در فصل گذشته خريد، است،اما بعيد به نظر مي‌رسد اين امر رخ دهد.

وي كه يكي از اعضاي تيم ملي فوتبال آرژانتين در مسابقات كوپا آمريكا است در آغاز فصل گذشته از كورينتيانس برزيل به وستهام پيوست و به اين باشگاه براي سقوط نكردن از ليگ برتر انگليس كمك كرد.
دوشنبه 18/4/1386 - 0:55
پسندیدم 0
UserName