ته وز: در منچستر مجبورید پیروز شوید
توسط : Saratan X
كارلوس ته وز، مي گويد ناكامي خوان ورون در منچستر يونايتد مانع انتقال وي به اين باشگاه نخواهد شد.

به گزارش یوفا: مهاجم آرژانتيني وستهام كه جزو بازيكنان مورد نظر شياطين سرخ است، در مصاحبه اي با خبرنگاران در باره هم وطن و هافبك سابق يونايتد كه نتوانست در كنار اين تيم خوش بدرخشد و از عهده فشار بازي براي چنين تيم بزرگي برآيد گفت:" با ورون در مورد منچستريونايتد و همچنين دشواري رسيدن به پيروزي در اين تيم به خاطر فشار بسياري كه به تك تك اعضاي آن وارد مي شود، صحبت كردم.

وقتي شما براي تيم بزرگي چون منچستريونايتد بازي مي كنيد بايد بدانيد كه مجبوريد در هر بازي پيروز شود و مقامات اين تيم به كمتر از برد رضايت نخواهند داد.

چنين توقعات بالايي براي هر بازيكن دشوار است، اما باور كنيد عاشق چنين چالش هاي بزرگ هستم و از مواجه شدن با اين فشار لذت مي برم. اين موضوع باعث مي شود كه بيشتر بجنگم و تلاش كنم.

من در آمريكاي جنوبي و در كنار باشگاه هايي چون بوكاجونيورز و كورينتيانس جايي كه توقعات هواداران آن بسيار زياد است، ثابت كرده ام كه مي توانم به خوبي از عهده اين شرايط دشوار برآيم. بنابراين دوست دارم اين بار اين شرايط را در ليگ فوتبال انگليس تجربه كنم."

ستاره خط حمله چكشی ها كه كمك كرد تا اين تيم از خطر سقوط از ليگ برتر رهايي يابد و فصل آينده نيز در اين ليگ باقي بماند در پايان اظهار داشت: "ترك وستهام كار آساني نيست، اما منچستريونايتد يكي از بزرگترين باشگاه هاي جهان است و نمي توانم در مقابل بازي براي اين تيم سرشناس مقاومت كنم.
دوشنبه 18/4/1386 - 0:50
پسندیدم 0
UserName