گيلبرتو از دروگبا انتقاد كرد
توسط : Saratan X
"گيلبرتو سيلوا" پس از اينكه "ديدير دروگبا" ي ساحل عاجي احتمال قهرماني تيم فوتبال آرسنال در فصل آينده را رد كرد، از او انتقاد كرد.

به گزارش یوفا: كاپيتان آرسنال پس از اظهار نظر خودخواهانه دروگبا در مورد شانس قهرماني آرسنال به روزنامه سان گفت:

دروگبا گفته كه ما شانسي براي قهرماني نداريم، درست است، بگذاريد منتظر بمانيم تا ببينيم چه اتفاقي مي‌افتد.

وي افزود: آنچه مي‌دانم اين است كه چلسي فصل گذشته به بازيكنان جديد خود اميد بست اما يك بار هم نتوانسته است آرسنال را شكست دهد. آنها حتي نتوانستند از عنوان قهرماني خود دفاع كنند بنابراين فكر مي‌كنم دروگبا كمي زياد حرف مي‌زند.

گيلبرتو در حال حاضر براي حضور در مسابقات كوپا آمريكا در ونزوئلا به سر مي‌برد اما در مورد امضاي قرارداد آرسنال با "ادواردو داسيلوا" نيز صحبت كرد.

اين هافبك ‪ ۳۰‬ساله اظهار داشت: ما در ليگ باشگاه‌هاي اروپا مقابل او بازي كرديم. به نظر مي‌رسد كه بازيكن و مهاجم بسيار خوبي است اما بايد صبر كنيم تا ببينيم آيا مي‌تواند خود را با فوتبال انگليسي وفق دهد يا خير. به نظر من به خوبي مي‌تواند اين كار را انجام دهد. حضور بازيكني كه مي‌تواند پرتغالي صحبت كند در تيم هم خوب است.

وي ادامه داد: بدون هانري، چيزهاي بسياري را از دست خواهيم داد. او بازيكن اصلي، كاپيتان و بهترين گلزن ما بود. درست است كه پر كردن جاي او كار آساني نخواهد بود اما ما همانطور كه توانستيم اين كار را پس از رفتن "پاتريك ويه‌را" به ايتاليا انجام دهيم، از پس اين هم بر مي‌آييم.

گيلبرتو در پايان از سه هموطن برزيلي خود يعني "اندرسون"، "الكس" و "لوكاس ليوا" كه به ترتيب تيم‌هاي منچستريونايتد، چلسي و ليورپول پيوسته‌اند، تمجيد كرد.

وي گفت: اندرسون، الكس و لوكاس بازيكنان بزرگي هستند. براي همه آنها آرزوي موفقيت در سطح جهاني به جز مقابل آرسنال مي‌كنم.
يکشنبه 17/4/1386 - 16:21
پسندیدم 0
UserName