ابراز خرسندي اوساسونا از انتخاب نكونام به‌عنوان يكي از بازيكنان برتر لاليگا
توسط : Saratan X
تيم فوتبال اوساسوناي اسپانيا، از اينكه اتحاديه فوتبال اروپا (يوفا)، "جواد نكونام" بازيكن ايراني اين تيم را به عنوان يكي از يازده بازيكن برتر سال فوتبال اين كشور برگزيده‌است، ابراز خرسندي كرد.

به گزارش یوفا: اوساسونا به همين علت ، تصوير بزرگي از نكونام را در حال دويدن و شادماني در صفحه نخست پايگاه اينترنتي خود قرار داده است.

يوفا هر ساله ‪ ۱۱‬بازيكن را به عنوان بازيكنان برتر سال در اسپانيا معرفي مي‌كند كه نام نكونام براي فصل ‪ ۲۰۰۷ - ۲۰۰۶‬در ميان آنان است.

منابع يوفا در توضيح علت انتخاب نكونام گفته‌اند كه او در اولين سال فعاليتش در اسپانيا، خود را با بازي حرفه‌اي و انجام بازيهاي بزرگ در ليگ اسپانيا و جام يوفا تطبيق داده است.

نكونام، از سال گذشته فعاليت خود را در تيم اوساسونا آغاز كرد و از آن زمان تاكنون مطبوعات اسپانيا، بارها با چاپ گزارشها و مقالاتي، از او به به عنوان يك بازيكن برجسته نام برده‌اند.

او نخستين بازيكن ايراني است كه در رقابت‌هاي فوتبال باشگاه‌هاي اسپانيا (لاليگا) توپ مي‌زند.

يوفا علاوه بر نكونام ‪ ۱۰‬بازيكن ديگر تيم‌هاي اسپانيايي شامل "گوركا ايرايزوز" (اسپانيول)، "تورس" (رئال مادريد)، "الكسيس" (ختافه)، "گاراي" (رئال ريسينگ)، "پوئرتاس" (سوي‌يا)، "كازولا"(ركراتيوو)، "كاسكرو" (ختافه)، "جانكويك" (مايوركا)، "سولدادو" (اوساسونا) و "زيگيك" (راسينگ سانتاندر) را به عنوان بازيكنان برجسته فصل گذشته انتخاب كرده است تا همه آنان اعضاي يك تيم منتخب از نظر يوفا را تشكيل دهند.
شنبه 16/4/1386 - 21:23
پسندیدم 0
UserName