كريس رونالدو : خودنمايي نمي‌كنم
توسط : Saratan X
كريستيانو رونالدو" ستاره فوتبال پرتغال، تاكيد دارد خودنمايي نمي‌كند و عاشق توپ زدن است و با اين شيوه بزرگ شده است.

به گزارش یوفا: بازيكن تيم منچستريونايتد انگليس در مقدمه‌اي كه براي كتاب "لحظات" نوشته، دروغ‌هايي را كه در مورد مهارت‌هاي سحرآميز وي گفته مي‌شود، توضيح داده و در برابر اظهار نظرها در مورد خودنمايي وي، از خود دفاع كرده است.

وي گفته است، از زماني كه در خيابانها بازي مي‌كردم به بازي با توپ عادت داشتم و اين كار را در تمام مدت تمرين ادامه داده و هنوز اين كار را انجام مي‌دهم و اين كار را ادامه خواهم داد. اين رونالدوي واقعي است.

وي گفت: معتقدم وقتي مردم مرا در حال بازي كردن با توپ در زمين مسابقه قبل از تمرين مي‌بينند، ممكن است فكر كنند اين چيزي جز خودنمايي و يا فريب ديگران نيست. اگر اينگونه فكر مي‌كنيد، در اشتباهند چون من اين كار را بطور طبيعي و از روي غريزه انجام مي‌دهم.

رونالدو افزود: پيش از مسابقات باشگاهي و يا تيم ملي پرتغال، هميشه اين كار را انجام مي‌دهم. در رختكن، بازي با توپ را شروع مي‌كنم و زماني كه منتظر شروع تمرينات فيزيكي هستيم، مهارت‌هاي شخصي خود را تمرين مي‌كنم.

وي با اشاره به اينكه فقط براي لذت بردن با توپ بازي مي‌كند، تاكيد كرد پايان دادن به اضطراب پيش از مسابقه، دليل ديگر وي براي بازي با توپ است.

به گفته وي، با اين كار ضمن ايجاد انگيزه، فشار پيش از مسابقات را كم مي‌كند و به خود آرامش مي‌دهد.
پنج شنبه 14/4/1386 - 15:2
پسندیدم 0
UserName