حضور لاودروپ در ختافه اسپانيا قطعي شد
توسط : Saratan X
"مايكل لاودروپ" سرمربي دانماركي اعلام كرد كه با باشگاه ختافه به توافق رسيده است.

به گزارش یوفا: لاودروپ بازيكن سرشناس سابق رئال مادريد و بارسلونا اعلام كرده است در مورد تمام جزييات با ختافه به توافق رسيده است اما تا موقعي كه "موضوع ديگر" حل نشود، نمي‌تواند قرارداد خود را امضا كند.

منظور لاودروپ از موضوع ديگر، لغو قرارداد كاري "برند شوستر" سرمربي آلماني كنوني باشگاه ختافه است كه قصد دارد به رئال مادريد برود اما دو تيم ختافه و رئال بر سر نحوه انتقال وي اختلاف دارند.

"آنخل تورس" رييس باشگاه ختافه هفته پيش اعلام كرده بود كه اگر "رامون كالدرون" رييس باشگاه رئال مادريد با او تماس تلفني بگيرد شوستر را از تعهدات خود با ختافه آزاد مي‌كند.

اما مقامهاي رئال اعلام كردند كه نيازي به اين تماس تلفني نيست و شوستر بايد به تنهايي قرارداد كاري خود را با ختافه كه از مدت آن يك سال ديگر باقي مانده است، فسخ كند.

پس از اين خبر، تورس اعلام كرد كه اكنون رئال مادريد بايد ‪ ۴۸۰‬هزار يورو براي انتقال شوستر به ختافه پرداخت كند.

به اين ترتيب، در حالي كه ديگر تيمهاي اسپانيا با سرمربيان پيشين يا جديد خود در حال برنامه‌ريزي و خريد بازيكنان جديد به سر مي‌برند هنوز باشگاه‌هاي رئال مادريد، ختافه و آتلتيك بيلبائو سرمربي خود را معرفي نكرده‌اند.

باشگاه آتلتيك بيلبائو هفته آينده براي انتخاب رييس اين باشگاه انتخابات برگزار مي‌كند و به اين علت، سرمربي جديد خود را هنوز تعيين نكرده است.

مسئولان كنوني باشگاه، انتخاب سرمربي را بر عهده هيات رييسه‌اي كه در اين انتخابات به پيروزي مي‌رسد، گذاشته‌اند.
پنج شنبه 14/4/1386 - 15:1
پسندیدم 0
UserName