سايت گل : نكونام پيشنهاد گلاسكو رنجرز را رد كرد
توسط : Saratan X
به نوشته سايت گل، "جواد نكونام" هافبك تيم ملي فوتبال ايران، مدعي شده است كه پيشنهاد باشگاه فوتبال گلاسكو رنجرز اسكاتلند را رد كرده است.

به گزارش يوفا: نكونام تابستان گذشته با اوساسونا اسپانيا قرارداد امضا كرد و اميدوار است براي پيشرفت به عنوان يك بازيكن، در اين تيم بماند.

بر اساس گزارش‌هاي منتشره، تيم گلاسكو رنجرز اسكاتلند پيشنهادي تقريبا ‪ ۲‬ميليون دلاري براي به خدمت گرفتن اين بازيكن ارايه داده است.

نكونام در اين‌باره به روزنامه "دياريو دي نوتيسياس" گفت: در حال حاضر علاقه‌اي به بازي در اسكاتلند ندارم.

وي افزود: بازي در لاليگا هيجان انگيزتر است و پس از تجربه‌اي كه در فصل قبل داشتم، ديوانگي است كه اوساسونا را ترك كنم. اين اولين بار نيست كه اين باشگاه اسكاتلندي با من تماس گرفته است. رنجرز زماني كه در تيم پاس تهران هم بودم مرا مي‌خواست اما در نهايت به دليل مسايل مالي به توافق نرسيديم.

اين بازيكن اظهار داشت: در آن زمان قبول كرده بودم كه به اسكاتلند بروم. واقعا فوتبال انگليس قدرتمند است اما هم اكنون تكنيك و كنترل توپ در اسپانيا را ترجيح مي‌دهم. باشگاه اوساسونا پيشنهاد رنجرز را به من اعلام كرد. شخصا فكر مي‌كنم كه بازي در اسپانيا بهتر است.

نكونام ‪ ۲۶‬ساله تا كنون ‪ ۸۰‬بازي ملي در كارنامه دارد و در حاضر خود را براي حضور در مسابقات جام ملت‌هاي آسيا آماده مي‌كند.
پنج شنبه 14/4/1386 - 3:50
پسندیدم 0
UserName