دروگبا: فعلا قرار دادم را تمدید نمی کنم
توسط : Saratan X
ديديه دروگبا مهاجم ساحل عاجی چلسي با ابراز اينكه نمي‌داند فصل آينده در استمفوردبريج خواهد ماند يا خير مقامات آبي‌هاي لندن را شوكه كرد.

ستاره 29 ساله خط حمله چلسي در مصاحبه‌اي با روزنامه سان درباره آينده‌اش در اين باشگاه گفت: "از من پرسيده مي‌شود كه آيا پس از تعطيلات به چلسي باز خواهم گشت؟ بايد بگويم ممكن است اما هر وقت كه آماده شدم. عاشق ليگ انگليس هستم و عجله‌اي براي ترك اين ليگ ندارم.

اما نمي‌توانم از همين الان بگويم كه فصل آينده نيز در ليگ برتر خواهم ماند يا خير من در كنار چلسي به سختي تلاش كردم و خوشحال مي‌شدم در كنار اين تيم جام باشگاه های اروپا را نيز به دست مي‌آوردم با اين حال بهتر است ببنيم در آينده چه اتفاقي رخ خواهد داد."

دروگبا كه 33 گل را در بازي‌ هاي فصل گذشته آبي‌ها به ثبت رساند هنوز در مورد ماندن در چلسي يا ترك اين باشگاه به مقصد ليگ ايتاليا يا اسپانيا تصميم نگرفته است. او در ادامه افزود: "من در سخت‌ ترين دوراهي دوران حرفه‌اي‌ام قرار دارم.

هنوز نمي‌دانم بايد در استمفوردبريج بمانم يا بايد از اين جا بروم؟ اما دوست دارم به ليگي جديد بروم و فوتبال خارج از جزيره را نيز تجربه كنم."
پنج شنبه 14/4/1386 - 3:46
پسندیدم 0
UserName