كاكا خطاب به برلوسكوني:آقاي رئيس به من اجازه رفتن بدهيد
توسط : Saratan X
"كاكا" مهاجم برزيلي ميلان از سران باشگاهش تقاضا كرده كه به وي اجازه خروج و پيوستن به كهكشاني‌هاي رئال مادريد را بدهند.

به گزارش یوفا: بنا به گزارشات رسيده از روزنامه آس كاكا در اوايل ماه ژوئن با برلوسكني، رئيس باشگاه ميلان مذاكره‌اي داشت و اين مساله قبل از عزيمت كاكا به نيويورك براي سپري كردن تعطيلات بوده است.

اين اولين باري بود كه كاكا در حضور سيلويو برلوسكني تمايل خود نسبت به حضور در باشگاهي ديگر ابراز داشته و اخبار رسيده تقاضاهاي كاكا را اينگونه نقل مي‌كنند:" آقاي رئيس! در ميلان به تمام عناوين مدنظر دست يافته‌ام و طي‌ سال‌هاي حضورم در سن سيرو، هر آنچه كه در توان داشته‌ام به روسونري‌ها ارايه کرده ام. حال رئال مادريد مرا مي‌خواهد و حضور در آن باشگاه برايم جالب خواهد بود. از شما خواهش مي‌كنم قدري جلوتر به قضيه بنگريد و به پيشنهاد آنها توجه كنيد.

در اين ميان "پردراگ مياتوويچ" مدير بخش ورزشي رئال مادريد قضيه جذب كاكا را بسيار جدي دانسته و قصد دارد هر چه سريعتر اين مهره برزيلي را به برنابئو دعوت كند.

مياتوويچ به خوبي مي‌داند اگر موفق به خريد كاكا بشود مي‌تواند پاسخ محکمي به منتقدانش بدهد که طي 12 ماه گذشته او و باشگاه را بي عرضه خوانده‌اند.

گفتني است رامون كالدرون، رئيس باشگاه رئال از همان آغاز ورودش به هواداران برنابئو قول داده بود كه هر طور شده اين ستاره مشكي و قرمزپوش را به دام مي‌اندازد اما از آن زمان تاکنون توفيقي حاصل نشده است.
سه شنبه 12/4/1386 - 16:49
پسندیدم 0
UserName