تاریخچه شرکت پارس خودرو
توسط : JVC
تاريخچه پارس خودرو
شركت پارس خودرو درسال 1335 به عنوان يك شركت توليدي و بازرگاني در زمينـه اتومبيل هاي جيپ فعاليت خود را آغاز و از آن دوران تا كنون موفق به توليد انواع خودروهاي سواري و دو ديفرانسيل در كشور گرديد .
مساحت شركـت پارس خودرو در حال حاضر بالغ بر 590000 متر مربع مي باشد كه از اين ميزان حدود 192000 متر مربع آن به فضـاي توليدي و اداري شامل سوله ها ، ساختمان ها وكارگاه هاي مختلف اختصاص يافته است.
مهمترين امكانات موجود شركت شامل ماشين آلات پرس قطعات ( تا ظرفيت 1800 تن ) تجهيزات اطاق سازي ، خطوط رنگ ، خطوط تزئينات ، تست خودرو و ماشين آلاتي از قبيل فرز CNG ، دستگاه برش ليزري پرس دو آلفوم ودستگاه اندازه گيري CMM مي باشد.

توليدات شركت پارس خودرو از بدو تاسيس
  Sport Utility
  ـ انواع جيپ در مدلهاي شهباز، توسن ، صحرا ( كالسكه اي ،كروكي و نظامي ) و لندرور. ـ انواع استيشن در مدلهاي آهو، پاترول ( ون ،هارتاب، آمبولانس و پو لرسان)، رونيز و سرانزا .
  ـ انواع سواري در مدل هاي آريا ،شاهين ، شورلت ايران ، شورلت نوا ، بيوك ،كاديلاك ، سپند كار ،PK ، پرايد ، ماكسيما .
  Pick up
  ـ انواع وانت در مدلهاي وانت شورلت ،وانت سيمرغ ، وانت نيسان پاترول و پيكاپ.
محصولات آتي :
  - لوگان L90 - مگان L84
آرمان شركت پارس خودرو
  آرمان شركت حديد روان جهت ايفاي نقش توليد كننده خودرو در سطح مطلوب و تبديل شدن آن به يك ، خودرو ساز با معيارها و شاخص هاي پذيرفته شده جهاني است . و همچنين رسيدن به بازارهاي جهاني مي باشد.
اهداف استراتژيك شركت پارس خودرو
  ـ تنوع در توليدات و خدمات ـ افزايش سهم شركت در بازار ـ دستيابي به تراز ارزي ـ پيشرو در كاهش قيمت تمام شده و توليد خودرو هاي اقتصادي ـ متمركز شدن به موضوع ارتقاء كيفيت
دوشنبه 28/3/1386 - 1:1
پسندیدم 1
UserName