پرويز مظلومي: با بازي بهتر، براي قهرماني غرب آسيا آماده مي‌شويم.
توسط : Saratan X
سرمربي تيم ملي فوتبال "ب" ايران پس از نتيجه تساوي بدون گل با عراق، گفت: مطمئن باشيد كه در بازيهاي بعدي بهتر بازي مي‌كنيم و براي قهرماني غرب آسيا آماده مي‌شويم.

به‌گزارش ايرنا از امان، "پرويز مظلومي" كه عصرشنبه با "ويه‌را" سرمربي تيم عراق در مصاحبه مطبوعاتي شركت كرده بود، افزود: اين تيم ايران، از حدود ‪ ۱۰‬روز پيش تشكيل شده و امروز اولين بازي رسمي خودش را انجام داد.

وي اضافه كرد: ليگ ما به تازگي تمام شده و بازيكنان خسته بودند اما به‌خاطر احترام به مجموعه بازيهاي غرب آسيا، اين تيم را به اردن آورديم.

همچنين تيم اصلي ما درحال آماده شدن براي جام ملتهاي آسيا است و در تهران اردو زده است.

مظلومي درباره بازي گفت: با اينكه تيم عراق از ‪ ۱۰‬روز پيش در اردن اردو زده بود و ماهماهنگي كامل را نداشتيم، در نيمه اول خوب بازي كرديم و سه موقعيت صددرصد داشتيم و در نيمه دوم به خاطر ارتفاع از دريا و خستگي سفر كه تنها دو روز بود كه به امان رسيده بوديم ، نتوانستيم مانند نيمه اول ظاهر شويم.

وي تاكيد كرد: نتيجه مساوي در برابر عراق ، نتيجه عادلانه‌اي بود و مطمئنا در بازيهاي بعدي با بازيهاي بهتر براي قهرماني آماده مي‌شويم.

"ويه را" سرمربي تيم عراق نيز گفت: تيم عراق با توجه به اينكه فقط دو هفته از تشكيل آن مي‌گذشت و پنج نفر از بازيكنان در هفته آخر به تيم پيوستند، نتوانستيم به نتيجه برسيم.

رقابتهاي فوتبال غرب آسيا عصر امروز (شنبه) در استاديوم شهر امان با حضور شش تيم، افتتاح شد.

به‌گزارش ايرنا از امان، در بازي افتتاحيه اين بازيها، تيم ملي فوتبال "ب" ايران ساعت ‪ ۱۷‬به وقت امان و ‪ ۱۷/۳۰‬به وقت تهران به مصاف تيم ملي عراق رفت كه در پايان ‪ ۹۰‬دقيقه بازي، دو تيم با نتيجه مساوي صفر بر صفر از زمين خارج شدند.

تيم ايران در گروه اول اين مسابقات با تيم‌هاي عراق و فلسطين هم گروه است و تيم‌هاي لبنان، اردن وسوريه گروه ديگر اين مسابقات را تشكيل مي‌دهند.

تيم ملي فوتبال "ب" ايران، صبح پنجشنبه گذشته براي شركت در رقابتهاي غرب آسيا وارد امان پايتخت اردن شد.

ايرنا

توسط :Saratan X


يکشنبه 27/3/1386 - 2:46
پسندیدم 0
UserName