بكهام با خبرنگاران اسپانيايي وداع كرد.
توسط : Saratan X
"ديويد بكهام" بازيكن انگليسي رئال مادريد در آخرين مصاحبه مطبوعاتي خود با خبرنگاران اسپانيايي و وداع با وسايل ارتباط جمعي اين كشور اروپايي، بازي در تيم رئال را افتخار آميز خواند.

به گزارش یوفا: بكهام كه روز يكشنبه آخرين بازي خود را در رئال انجام مي‌دهد و پس از آن براي پيوستن به تيم آلاگسي لس‌آنجلس روانه آمريكا خواهد شد، به خبرنگاران گفت: براي من پوشيدن پيراهن رئال مادريد افتخار آميز بوده است و من، گرچه غمگين اين باشگاه را ترك مي‌كنم، اما نمي‌توانم تغييري در تصميم خود براي پيوستن به تيم آلاكسي بدهم.

مسئولان رئال مادريد پس از ماهها درگيري با بكهام كه موجب دلخوري و تصميم او به خروج از اين تيم اسپانيايي شده بود، در هفته‌هاي اخير تلاش كرده‌اند او را از رفتن به آمريكا منصرف كنند.

بكهام به خبرنگاران گفت: همگي مي‌دانيد كه من قراردادي را منعقد كرده‌ام و به همين دليل، روز يكشنبه آخرين بازي را با تيم رئال انجام خواهم داد.

وي در اين مصاحبه، ادعاي "رامون كالدرون" رييس باشگاه رئال مادريد را كه گفته است در قرارداد بكهام با تيم آمريكايي، تبصره‌اي وجود دارد براي اينكه او بتواند به فعاليتش در رئال ادامه دهد، رد كرد.

بكهام تصريح كرد: پيروزي با رئال مادريد در بازي روز يكشنبه در جام لاليگا براي من به معناي تحقق يك رويا خواهد بود.

وي توضيح داد كه خروج از رئال مادريد براي او تصميم بسيار دشواري بود و براي اسپانيا بسيار دلتنگي خواهد كرد.

اين بازيكن سرشناس رئال در نگاهي به چهار سال حضورش در اين تيم گفت:
اتفاقات بسياري در اين مدت رخ داد و با شش سرمربي، همبازيهاي بسيار، سه رييس باشگاه و موارد بسيار آشنايي پيدا كردم اما احترام خود را به اين باشگاه براي هميشه حفظ خواهم كرد.

وي در پايان مصاحبه مطبوعاتي خود تصريح كرد كه چهار سال بسيار عالي در مادريد گذرانده است و به اين خاطر از باشگاه ، همبازيكنان، روساي مختلف باشگاه و به ويژه "رائول" كاپيتان تيم كه به عقيده بكهام، نور و سنگر اين باشگاه است، قدرداني كرد.
شنبه 26/3/1386 - 2:45
پسندیدم 0
UserName