تيموريان: در بولتون مي مانم.
توسط : Saratan X
لژيونر ايراني بولتون انگليس با اشاره به اينكه شرايط خوبي در اين باشگاه دارد گفت: "در حال حاضر آروزي من كسب جام ملت اي آسيا است و اميدوارم بتوانم كمك حال مربيان خود باشم."

به گزارش یوفا: آندرانيك تيموريان گفت:‌ "كسب جام ملت هاي آسيا براي من از اهميت خاصي برخوردار است و تلاش مي كنم با بازي هاي درخشان در اين رقابت ها، افتخار ديگري در كارنامه ورزشي خود به ثبت برسانم."

وي افزود:‌ "در نيم فصل دوم ليگ برتر با 25 بازي كه براي بولتون انجام دادم 4 گل به ثمر رساندم. با اين وجود فكر مي كنم بايد در بولتون بمانم تا بيشتر از اين ها خودم را نشان دهم."

لژيونر ايراني فوتبال جزيره تصريح كرد:‌ "پس فردا به انگلستان بازخواهم گشت تا در تست پزشكي باشگاه شركت كنم و پس از آن دوباره به تهران مي آيم تا در جمع اردونشينان كشورم،‌ تمرينات خود را ادامه دهم."

وي در مورد اينكه شايعاتي پيرامون انتقال وي از بولتون به گوش مي رسد گفت:‌ "البته از طريق فكس چند باشگاه ليگ برتري در خصوص جذب من صحبت هايي را مطرح كردند كه فكر نمي كنم باشگاه با رفتنم موافقت كند.

ضمن اينكه سرمربي تيم فوتبال آرسنال گفته بود تمايل دارد در اين تيم بازي كنم. اما در نهايت فكر مي كنم همچنان در بولتون بمانم چرا كه شرايط خوبي در اين باشگاه دارم و نمي خواهم با يك اشتباه همه چيز را از دست دهم."
پنج شنبه 24/3/1386 - 11:41
پسندیدم 0
UserName