سفر هيات نظامي رژيم صهيونيستي به جامو و کشمير
توسط : MOTTAHET
دهلي نو/واحد مرکزي خبر 1386/03/23

همزمان با سفر هيات بلند پايه وزارت کشور هند به جامو و کشمير، هيات نظامي رژيم صهيونيستي نيز امروز وارد اين منطقه مي شود.
به گزارش واحد مرکزي خبر از دهلي نو، به نقل از روزنامه ايشين ايج، منابع رسمي اعلام کردند هيات نظامي اسرائيل به سرپرستي ژنرال "کاپلنکسي" معاون فرمانده ستاد ارتش اين رژيم با همتاي هندي خود درباره اقدامها و راهبردهاي ضد شورش و جلوگيري از عمليات نفوذي از آنسوي مرز به جامو و کشمير گفتگو خواهند کرد.
هيات نظامي رژيم صهيونيستي در مقر نيروي زميني در منطقه ناگروتا در جامو و کشمير با هيات هندي مذاکره و سپس براي بررسي اوضاع در مرز از منطقه پونچ و راجوري ديدن خواهد کرد.
گروههاي جداي طلب کشميري ضمن اعتراض از سفر هيات نظامي رژيم صهيونيستي به جامو و کشمير دولت مرکزي هند را به دنبال کردن سياستهاي مشابهي که رژيم صهيونيستي در فلسطين و مناطق ديگر اشغالي اعمال مي کند متهم کردند.
از سوي ديگر هيات بلندپايه وزارت کشور هند به رياست "مادوکار گوپتا" قائم مقام اين وزارتخانه براي بررسي اوضاع امنيتي اين منطقه امروز وارد جامو و کشمير مي شود.
قرار است در ديدار اين هيات با مقامات اداري و امنيتي دولت ايالتي جامو و کشمير تقاضاي عقب نشيني نيروهاي امنيتي از مناطق غير نظامي اين منطقه ، موضوع افزايش عمليات نفوذي از آنسوي مرز به جامو و کشمير و تاثير آن بر وضع امنيتي اين منطقه بررسي شود.

چهارشنبه 23/3/1386 - 15:36
پسندیدم 0
UserName