كاپلو اعتراف كرد، در مورد بكام اشتباه كرده است.
توسط : Saratan X
"فابيو كاپلو" سرمربي تيم فوتبال رئال مادريد اسپانيا اعتراف كرد كه حذف "ديويد بكام" از تركيب اصلي تيمش در اوايل مسابقات فصل جاري اشتباه بوده است.

به گزارش یوفا از مادريد: كاپلو در ماه ژانويه بكام را پس ازاينكه وي قراردادي پنج ساله با لس آنجلس گالكسي آمريكا امضا كرد، به دليل بي‌انگيزگي نيمكت‌نشين كرد.

اما بكام از آن زمان به بعد نقش مهمي در تلاش رئال مادريد براي كسب سي امين عنوان قهرماني خود در ليگ اسپانيا ايفا نمود.

كاپلو در مصاحبه با روزنامه ورزشي آاس چاپ اسپانيا اظهار داشت: حقيقت اين است كه همه ما اشتباه كرديم.

وي با اشاره به ابراز تمايل "رامون كالدرون" رييس باشگاه رئال مادريد در مورد ماندن بكام در اين تيم به جاي رفتن به گالكسي در ماه آينده هم گفت: وي قطعا بازيكن مهمي براي مادريد خواهد بود. اگر باشگاه به من بگويد كه بكام مي‌ماند، خوشحال خواهم شد.

كالدرون روز گذشته گفته بود بكام در قراردادش با گالكسي شرطي دارد كه بر اساس آن مي‌تواند در رئال مادريد بماند اما "الكسي لالاس" مدير كل باشگاه گالكسي و مدير برنامه‌هاي بكام چنين چيزي را تكذيب كردند و گفتند، بكام قطعا به باشگاه آمريكايي خواهد رفت.

كاپلو در اين‌باره گفت: شرم آور است.

رئال مادريد در يازده مسابقه‌اي كه كاپلو در آن‌ها بكام را به تركيب اصلي تيم بازگردانده، شكست نخورده است.

اين تيم پس از تساوي ‪ ۲‬بر ‪ ۲‬مقابل رئال ساراگوسا كه بكام با وجود مصدوميت در آن بازي كرد، شانس قهرماني در لاليگا را به دست آورده است.

رئال مادريد با توجه به يك مسابقه باقي مانده با تيم بارسلونا در امتياز ‪ ۷۳‬يكسان است و اگر بتواند در صدر جدول باقي بماند به ركورد ‪۳۰‬ قهرماني در لاليگا دست خواهد يافت.

در اين صورت اين اولين قهرماني بكام از زمان پيوستن به رئال از سال ‪ ۲۰۰۳‬و آخرين باري كه رئال به عنوان مهمي دست يافت، خواهد بود.

كاپلو افزود:بكام بازيكن بزرگي است.او مانند دوران حضورش در منچستر يونايتد بازي مي‌كند.
سه شنبه 22/3/1386 - 1:11
پسندیدم 0
UserName