تره‌زگه مصمم به ترك باشگاه يوونتوس است.
توسط : Saratan X
ديويد تره‌زگه" مهاجم فرانسوي باشگاه يوونتوس ايتاليا بعد از ايجاد وقفه در مذاكراتش با مسئولان تيم براي عقد قرارداد جديد، در انديشه ترك تورين است.

به‌گزارش یوفا از رم: قرارداد كنوني بازيكن ‪ ۲۹‬ساله تيم ملي فوتبال فرانسه تا سال ‪ ۲۰۰۸‬مهلت دارد و درحال مذاكره براي تمديد آن بود اما از پيشنهاد مسئولان باشگاهي كه هفت سال در آن بازي كرده، دلخور است.

وي يكشنبه‌شب به شبكه اسكاي ايتاليا گفت: هيچ اميدي به ماندن در يوونتوس نيست. فكر مي‌كنم اعتقاد چنداني به من ندارند. پيشنهاد آنها بيانگر همه چيزهايي است كه بايد بدانم.

تره‌زگه افزود: همانطور كه از من خواسته بودند، در اين فصل تمام تلاشم را انجام دادم اما احساس مي‌كنم آنها تصميم خود را گرفته‌اند. فعلا به تعطيلات مي‌روم و منتظر تماس هيات مديره خواهم ماند. بستگي به نظر آنها دارد كه چه تصميمي در مورد من بگيرند.

او يكي از معدود ستارگاني بود كه بعد از سقوط تيم يوونتوس به سري ب باشگاههاي ايتاليا، در اين تيم باقي ماند و كمك كرد تا دوباره جواز صعود به سري آ را بدست آورند.

با اين وجود وي از سوي بسياري افراد به خاطر عملكرد خود مورد انتقاد قرار داشت و انتظار مي‌رفت چنين مهاجمي در يك ليگ پايين تر، بيش از ‪۱۵‬ گل به ثمربرساند.

"ژان كلود بلان" يكي از مديران باشگاه، همه قصور را به گردن تره‌زگه انداخته و گفت: خيلي راحت مي‌توان باشگاه را به خاطر همه چيز مقصر دانست درحاليكه ما در ماه سپتامبر، اكتبر و نوامبر به او پيشنهاد داديم و خودش نخواست قراردادي امضا كند.

وي افزود: مذاكرات دوباره آغاز شده اما ديويد بايد به‌خاطر داشته باشد كه پوشيدن پيراهن يوونتوس افتخار بزرگي است. اميدواريم خواهان ماندن در اينجا باشد و حداكثر تلاش خود را در هر مسابقه انجام دهد.

بلان در خاتمه تصريح كرد هدف باشگاه حفظ بهترين بازيكنان است البته فقط در صورتي كه انگيزه داشته باشند.
سه شنبه 22/3/1386 - 1:9
پسندیدم 0
UserName