رهبر دلها
توسط : fatemi84

    رهبر دلها   
                          

                  پایگاه دفتر مقام معظم رهبری

  رهبرم

 من دینم را از تو می گیرم ، من راهی را می روم كه تو می روی و قدم  بر جای پای تو می گذارم .  من به ولایت تو افتخار می كنم چرا كه ولایت تو را ولایت امام زمان (عج ) می دانم . اگر امام بزرگوار ما وارث امامان معصوم (ع)و وارث رسول خدا (ص) بود و اگر او وارث تمامی انبیاء بود ، تو وارث همان امامی و حقا كه یك قدم از راه او جدا نرفته ای  پس تو ولی مایی و رهبر ما .در این وانفسا كه هركسی برداشتی از دین دارد و هر ناكسی تراوشات ذهنی خود و افكار واندیشه های وام گرفته از غربیها و مادی پرستان را به ساحت دین می چسباند و به نام دین به خورد توده ها می دهد ، من دینی را بر می گزینم كه تو منادی آن باشی . من ولایتت را می پذیرم تا حدود آزادی را بر اساس قانون خدا برایم معین كنی .

برخلاف نظر كوته نظران و كج اندیشان و معاندان ، من برده و بندة تو نیستم ،چرا كه تو ارباب نیستی ؛ من بندة آزاد خداوندم كه پیرو توأم و تو رهبر منی ، من گوش به فرمان توأم  و تو فرمانده  منی ، من مرید توأم  و تو مراد منی .

من تورا شبیه ترین مردمان به امامان معصوم (ع) می بینم ، در دیانت و هدایت مردم به سوی خدا ، در تدبیر و رهبری حکومت اسلامی ، در سیاست مبارزه و مقابله با دشمنان اسلام و قرآن ، در فهم سیاسی و اجتماعی از دین ، در شجاعت و شهامت  ودر صبر و بردباری ، در ساده زیستی و زهد معنوی ، .....  تورا بر سیره و روش پیامبر (ص) و امامان معصوم (ع) می بینم .

پس چرا به ولایتت افتخار نكنم واز جان و دل به فرمان تو گردن ننهم؟ پس من راهی را میروم كه تو نشانم دهی، چرا كه به این اعتقاد قلبی رسیده ام كه راه تو ، راه امام و هدف تو هدف امام است.من تو را تنها نمی گذارم تا در روز قیامت روی زشت كوفیان را نبینم . من تو را تنها نمی گذارم تا وقتی پرسیدند امامت كیست ؟ نام زیبای تو را با افتخار بر زبان آورم. من در دنیا با تو میمانم تا روز قیامت كه هر كس به دنبال امامی سرگردان میشود ، مرا با تو محشور كنند وتو دست مرا بگیری. من تو را تنها نمیگذارم تا در روز قیامت همراه علی (ع) باشم.

و چه زیباست سخن آن شهید كه وصیت كرد: من با خدای خود پیمان بسته ام كه در همه كربلا ها و در همه عاشورا ها همراه حسین باشم.

 ما را سری است با توكه گرخلق روزگار  

دشمن شوند و سربكشند ما برآن سریم

رهبرم، مظلومیت تو ما را به یاد مظلومیت مولا علی(ع) میاندازد اگر منافقان امت قلب تو را جریحه دار كرده ودل تو را خون كرده اند ، خوارج هم قلب امیرالمؤ منین (ع) را خون كرده بودند. مگر نه این است كه آنها هم قبلا از اصحاب نزدیك پیامبر (ص) بودند و ولایت علی(ع) غربالشان كرد؟إ ومگر نه این است كه منافق صفتان انقلاب ، بازماندگان اهالی كوفه ووارثان همان خوارجند كه با ولایت تو غربال میشوند. اما مظلو میت علی(ع) از مظلومیت تو بیشتر بود چرا كه یارانش انگشت شمار بودند ولی تو بسیجی ها را داری. بسیجی هایی كه امام را تنها نگذا شتند تو را هم تنها نمیگذارند. دوستانت را دوست میداریم و دشمنانت را دشمن.

رهبرم تو تنها نیستی ، تو رهبر قبیلة عشقی ؛ آنان كه خون مسلمانی در رگهایشان جوششی دارد ، عشق به ولایت هم در دلهایشان موج میزند . تو رهبر بسیجیهایی ، تو رهبرهمة  مسلمانانی ، تو رهبر همة عاشقان عدالتی . تو رهبر محرومان و مستضعفینی . تو رهبر همة كسانی هستی كه چشم انتظار ظهور مهدی اند . شیفتگان عدالت و زهد علی (ع ) چون در دوران آن حضرت نبوده اند  با پیروی از تو ودفاع از ولایت تو وفاداری خود را به او اثبات می كنند و قلب خود را با سخنان علی گونة تو تسكین می دهند و عاشقان امام زمان (عج )گوش به فرمان تو برای اجرای فرامین آن امام موعود تمرین اطاعت می كنند و اگر چه سعادت حضور در دولت كریمة آن حضرت را نیافته اند ولی دلخوشند كه در تحت ولایت امیری صالح از یاوران او روزگار را سپری می كنند .عكس تو بر دیوار های بلند قلوب مسلمانان نقش بسته است واین عزتی خداوندی است كه به آن رهبر فرزانه عطا شده ولیكن اهل نفاق آن را نمی فهمند :

وَ لِلّهِ  الْعِزّهُ  وَ لِرَسُولِهِ وَ لِلْمُؤْمِنینَ وَ لكِنَّ الْمُنافِقینَ لا یَعْلَمُون  (قرآن كریم )رهبرم ! سربازان وجان بر كفان تو یكی دو تا نیستند ،  ما دهها و صدها نفر نیستیم ،  ما دهها هزار و صدها هزار نفر نیستیم ،  ما میلیونها نفریم .  ما دهها و صدها میلیون نفریم كه در ایران و در سرتاسر جهان گوش به فرمان تو هستیم ،  ما همة آزادگان جهانیم .

 

  حمیدرضا فاطمی -

وبلاگ اشعار فاطمی : fatemi84.blogfa.com 

حتماً سری بزنید ، خواندنی و دیدنی و شنیدنی است !

سه شنبه 11/2/1386 - 19:52
پسندیدم 0
UserName