بعد از صدرنشيني در ليگ برتر... مرفاوي : كار سخت ما از امروز آغاز شده است.
توسط : AMOK

صمد مرفاوي پس از تساوي مقابل ابومسلم در جمع خبرنگاران گفت: ديدار سختي بود. مي‌توانستيم پيروز شويم و هر 3 امتياز را از آن خود كنيم؛ ولي بدشانس بوديم.
وي افزود: اگرچه با اين تساوي صدرنشين ليگ شديم؛ اما بازي‌هاي سخت ما تازه شروع شده است. صدرنشيني در ليگ برتر حاصل زحمات تمام بازيكنان بود.
مرفاوي با اشاره به باخت سايپا عنوان كرد: افت اين تيم طبيعي بود؛ ولي در فوتبال هيچ چيز قابل پيش‌بيني نيست و ممكن است هر اتفاقي بيفتد.


سرمربي استقلال در مورد اختلاف نظر با يونگ اظهار داشت: مشكلي با اين مربي ندارم و براي او مشكل شخصي پيش آمده بود كه پس از برطرف شدن آن به مشهد آمد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران که پس ازتساوی مقابل ابومسلم مشهد درجمع خبرنگاران سخن می گفت، ضمن بیان مطلب فوق افزود: تیم حریف روی یک غافلگیری به گل رسید و پس از آن ما تیم برتر میدان بودیم و استحقاق پیروزی در این دیدار را داشتیم.

وی ادامه داد: ازعملکرد بازیکنان تیم راضی هستم ولی اگر می توانستیم 3 امتیاز مسابقه را بدست آوریم راضی تر بودم. البته کسب یک امتیاز مقابل ابومسلم آنهم درمشهد ارزش 3 امتیاز را دارد.

مرفاوی همچنین درمورد عملکرد داورتصریح کرد: داور مسابقه قضاوت خوبی داشت و اعتراضی نسبت به عملکرد وی ندارم.

وی با اشاره به اینکه هیچ اختلافی با یونگ ندارد، اظهار داشت : بحث اختلاف من با یونگ از سوی عده خاصی مطرح می شود ولی ما با هم مشکلی نداریم و در انتخاب بازیکنان برای حضور در ترکیب اصلی تیم در اکثر مواقع اتفاق نظر داریم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال درمورد بازی های آینده استقلال اضافه کرد: بازی به بازی کار ما سخت تر می شود اما امیدوارم بتوانیم در این بازی ها هم نتایج خوبی کسب کنیم تا جایگاه خود را درصدر جدول مستحکم تر کنیم.

دیداردوتیم ابومسلم مشهد و استقلال تهران که عصر امروز در ورزشگاه ثامن (ع) برگزارشد، با تساوی یک بریک به پایان رسید.

پنج شنبه 16/1/1386 - 4:5
پسندیدم 0
UserName