جهان را مستقیم با Active WebCam تماشا کنید!
توسط : bargozideh

در بسیاری از کشور های دنیا دوربین های مدار بسته وجود دارد ؛ این دوربین ها در قسمت های مختلف شهر نصب می شوند و جهت کار های مختلف از جمله کنترل ترافیک ، وضع شهر در ساعات مختلف روز ، جلوگیری از سرقت و … کاربرد دارند. نرم افزار های مختلفی نیز جهت مشاهده اینگونه دوربین ها وجود دارد اما نه به خوبی Active WebCam. به دلیل اینکه نرم افزار های مشابه اولاً کیفیت این نرم افزار را ندارند ثانیاً تصاویر را حداقل در هر یک دقیقه یک بار بروز می کنند. همچنین دوربین های خیلی کمی را هم پشتیبانی می کنند. اما نرم افزار بسیار استثنایی Active WebCam به شما این اجازه را می دهد تا بتوانید در هر ثانیه 30 فریم را مشاهده کنید ( یعنی بهترین کیفیت ممکن ) ، به علاوه این تصاویر از طریق وسایل مختلف به این نرم افزار انتقال پیدا می کنند ( مانند دوربین های دیجیتال و آنالوگ ، کارت های شبکه ، برد های تلویزیونی و… ) ، یعنی در هر زمان همه ی نقاط دنیا آن هم به صورت کاملاً مستقیم در دست شماست. 

یک کاربرد دیگر این نرم افزار که واقعاً بی نظیر و استثنایی است ضبط تصاویر مشاهده شده در این نرم افزار است. یعنی اینکه می توانید هر لحظه اقدام به ضبط تصاویر دریافتی نمائید. به علاوه امکان مشاهده دو تصویردریافتی در کنار هم وجود دارد.
آخرین نسخه عرضه شده این نرم افزار Active WebCam ورژن شماره 8 می باشد و شما می توانید این نرم افزار را از لینک زیر دانلود کنید :
 » حجم : 7.76 مگابایت
 » لینک دانلود نرم افزار Active WebCam v8
جمعه 10/1/1386 - 14:37
پسندیدم 0
UserName