آموزش زیاد کردن سرعت اینترنت از 2 راه :
توسط : SAJJAD_68

روش اول:

 

از منوي "Start" گزينه "Run" را انتخاب کرده :و در آن کلمه "Regedit" را بنويسيد و کليد "Enter" را فشار دهيد تا برنامه "Registry Editor" باز شود:
حال در قسمت سمت چپ به آدرس زير برويد:
"\HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings"


حال در پنجره سمت راست به دنبال گزينه هاي زير بگرديد :


1-  
MaxConnectionsPerServer

MaxConnectionsPer1_0Server -2


اگر اين گزينه ها را مشاهده نمي کنيد ، روي صفحه سمت راست کليک راست و سپس


حال عبارات بالا را بنويسيد و حروف بزرگ و کوچک را فراموش نکنيد. سپس روي عبارتهاي ساخته شده دوبار کليک کنيد و در قسمت
Data Value براي گزينه اول مقدار 8 و براي گزينه دوم مقدار a راوارد نماييد. حال کامپيوتر را يکبار راه اندازي مجدد نماييد و شاهد افزايش چند درصدي سرعت اتصال به اينترنت باشيد.

 

روش دوم:

 

این روش از روش بالایی آسان تر است و نیز میتوان سرعت بالاتری را نیز بااستفاده از این روش انتخاب کرد حتی سرعت 921kb تعجب نکنید!!!

 

ابتدا میبایست به "Control Panel" رفته و در آنجا آیکون "System" را انتخاب نمود و در کادر باز شده برروی زبانه ی ""Hardware کلیک کنید ،  در زبانه ی باز شده "Device Manager" را انتخاب و سپس در پنجره ی باز شده برروی قسمت "Modems" کلیک کنید . اسم مودم خود را مشاهده میکنید ، برروی ان راست کلیک کرده و "Properties" را کلیک کنید . در کادر باز سده برروی زبانه ی "Advanced" کلیک کنید ، و در قسمت "Extra Settings" در زیر "Extra initialization commands:" عبارت "AT&FX" را تایپ نموده و سپس دکمه "Ok" را کلیک کنید و پنجره ی "Device Manager" را ببندید.

به "Control Panel" رفته و به "Network connections" بروید . در صورت نداشت "Connection" یکی برای خود بسازید. برروی "Connection" راست کلیک کرده و "Properties" را کلیک کنید. در کادر باز شده برروی دکمه ی "Configure…" کلیک کنید و در قسمت "Maximum speed (bps):" میتوانید سرعت دلخواه برای متصل سدن به اینتر نت را مشخص کنید.

New / DWORD را انتخاب نماييد:
دوشنبه 6/1/1386 - 8:59
پسندیدم 0
UserName