راه اندازی باشگاه ورزشی مجازی منطقه 4 در هفته تربیت بدنی
توسط : abbaszadegan

 
 

 

 

مدیر تربیت بدنی شهرداری منطقه 4 تهران از برگزاری برنامه های متنوع ورزشی مجازی به مناسبت هفته تربیت بدنی در منطقه 4 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه  4 تهران ، "نادر گودرزی" با بیان اینکه در دوران شیوع كرونا فعالیت های فیزیكی خانواده ها کاسته شده است افزود: شهرداری به عنوان یك نهاد اجتماعی از وظایف اصلی خود می داند كه به سلامت شهروندان در این دوره كمك كند از این رو به مناسبت هفته تربیت بدنی فعالیت های مجازی ورزشی برای شهروندان این منطقه در نظر گرفته شد.

او در ادامه به فعالیت های آموزش مجازی ورزشی كه خانواده ها بتوانند با خیال آسوده در خانه آنها را انجام دهند اشاره كرد و گفت : از جمله این فعالیت ها تهیه و انتشار آموزش باشگاه مجازی در رشته های متنوع ورزشی، انتشار كلیپ های پارالمپیاد ورزشی و كلیپ های ورزش در خانه در شبکه های اجتماعی منطقه 4 در حال انجام است .

مدیر تربیت بدنی منطقه 4  به لغو همایش رالی شهروندی اشاره کرد و گفت: در این هفته مقرر بود چهاردهمین همایش رالی شهروندی در منطقه 4 برگزار شود که با توجه به موج سوم شیوع کرونا و به منظور حفظ سلامتی شهروندان این مسابقه لغو شد.

گودرزی در پایان از اعزام نفرات ورزشی به چالش پله نوردی و پرتاب دارت خبر داد و گفت: همچنین در این هفته چالش پله نوردی و پرتاب دارت بین شهروندان در کنار  انجام تست های سلامت سنجی و تست تب برگزار و از مربیان و پیشكسوتان ورزشی منطقه تقدیر شد .

 

چهارشنبه 30/7/1399 - 15:7
پسندیدم 0
UserName