کد: 667042

پرسش

با سلام!می خواستم ببینم روی گوشی Samsung J700 میشه تم نصب کرد؟اگر میشه چطوری؟

پاسخ

با سلام
دوست گرامی، متاسفانه این گوشی و به طور کلی بیشتر گوشی های سامسونگ با مشکل نصب برنامه و تم مواجه می باشند بنده تنها راه موجود در حال حاضر را برایتان ذکر می کنم امیدوارم که به گوشیتان کارساز باشد.
ابتدا شما باید دو نرم افزار مربوطه یعنی Uploader و SofticPPPGatek را دانلود کنید.
این دو نرم افزار را می توانید از لینک های زیر دانلود کنید :
SofticPPPGatek) www.mobileplaytime.co.uk/help/SoftickPPP221.exe)
Uploader) www.mobileplaytime.co.uk/help/Uploader.exe)

اگر لینکهای بالا جواب نداد به لینک زیر مراجعه فرمایید

http://www.avaxnet.com/archive/index.php/thread-373.html

بعد از دانلود :
1.برنامه ی SofticPPPGatek را روی کامپیوتر نصب کنید. وقتی که آیکون آن زیر کنار ساعت نمایان شد از آن خارج شوید یعنی روی آن کلیک راست کنید و EXIT را بزنید .
انتخاب گزینه : use usb port in exclusive mode
2.بعد از آن باید USB گوشی خود را وصل کنید و از cd مربوط به گوشی( در داخل جعبه گوشی ) درایو گوشی را نصب کنید
3.بعد از نصب درایو حا ل برنامه ی SofticPPPGatek را که قبلا نصب کرده بودید را اجرا کنید که معمولا در این آدرس می باشد ( آدرس نصب نرم افزار ) : PPPGate D:\Program Files\Softick\PPP\Bin\
4.بعد از اجرای نرم افزار علامت آن مثل توضیح شماره ی 1 کنار ساعت کامپیوتر نمایان میشود ( که قبل از این کار یعنی اجرای برنامه USB حتما باید به کامپیوتر وصل شده باشد ) با دوبارکلیک کردن روی علامت برنامه صفحه ای باز میشود که باید به سربرگ BLUETOOTH/SERIAL رفت و کامپورت را برای نرم افزار تعریف کرد برای پبدا کردن کامپورت گوشی خود یابد این کار را انجام دهید:
5.روی MY computer راست کلیک کنید و از منوی ظاهر شده گزینه ی Properties رو انتخاب کنید. وارد قسمت Device manger شوید و گزینه ی modems را باز کرده و بر روی Samsung mobile usb modem راست کلیک کرده و Properties را انتخاب کنید وارد قسمت Advanced\Advanced port settings بشوید و در قسمت Com port number از شماره ی پرت مطلع شوید و در برنامه ی Softick آنرا در پنجره ای که وجود دارد تعریف کنید ( com7).
برنامه را تائید و دوباره راه اندازی کنید و بار دیگر چک کنید که کام پرتی که تعریف کرده اید تغییر نکرده باشد.
۶.حال با باز گذاشتن برنامه ی Softickوارد برنامه ی Java uploder بشوید و بازی یا برنامه ی مورد نظر را Add کنید .
نکته ی بسیار مهم : شما برای Add کردن برنامه های جاوا حتما باید هردو فایل جاوا یعنی JAD و JAR رو داشته باشید بطوریکه این دوفایل کنار هم باشند . چون برنامه ی Java uploder فقط فایل های JAD را Add میکند و فایل JAR را اگر در کنارش پیدا کند آن برنامه قابل نصب هست و اسم آن دورن لیست این برنامه ظاهر میشود .
۷.وقتی برنامه Add شد سراغ گوشی خود برید و این کد رو بزنید ( البته اگه روی قسمت About برنامه کلیک کنید اون کدها را خیلی دقیق و بدون جابجایی نشان داده )
8.اولین کد این که باید جاوا را فعال کرد #536963*# بعد از وارد کردن این کد و باز شدن صفحه با دکمه ی قرمز از این صفحه خارج شوید .
۹.بعد از خارج شدن از صفحه مورد نظر بلافاصله بودن انجام دادن کار اضافه ای دیگر این کد رو وارد کنید #5737425*# که باید صفحه ای ظاهر شود.
10.بعد با انتخاب گزینه اول یعنی PPP UP و انتخاب USB به همین صفحه بر می گردید و باید Serial download را انتخاب کنید بعد از آن برنامه شروع به نصب میکند . که آیکون برنامه در محل نصب بازی ها قابل رویت می باشد .
نکته : حتما قبل از انجام این کارها ( یعنی توضیحات شماره ی 1 تا 10 ) حتما گوشیه خود را یک با خاموش و روشن کنید چون ممکن هست در مرحله شماره ی 10 گوشی ری استارت بشه و با این اتفاق شما بایددوباره از اول همه ی کار ها رو انجام دهید .
نکته مهمتر : برای نصب برنامه ی جدید دوباره باید گوشی خود را ری استارت کنید البته اگر هم ری استارت نکنید در مرحله ی 10 با انتخاب گزینه ی بلوتوث یا یو اس بی گوشی خود به خود ری استارت می شود . ) یعنی این فقط برای نصب یک برنامه هستش و برای نصب برنامه ی جدید حتما باید گوشی ری استارت بشود.
موفق باشید

مشاور : آقای زمانی | پرسش : شنبه 9/3/1388 | پاسخ : دوشنبه 11/3/1388 | | دبيرستان | 15 سال | موبایل | تعداد مشاهده: 49 بار

تگ ها :

UserName
x