کد: 666786

پرسش

با سلام. چیكار كنم كه سرعت اینترنتم افزایش یابد؟ در سایت شبكه سوم در قسمت پخش برنامه های آرشیوی امكان دانلود نگذاشته اند كه بتوانیم برنامه مورد نظرمان را كه بصورت زنده پخش می شود دانلود كنیم آیا باز هم با این وجود روشی هست كه بشود برنامه مود نظرمان را دانلود كنیم؟ با تشكر

پاسخ

با سلام
دوست عزیز، همانطور که می دانید، مودمهای Dialup حداکثر می توانند با سرعت 52 کیلو بیت در ثانیه وصل شوند و حداکثر با سرعت 48 کیلو بیت بر ثانیه اطلاعات را از اینترنت دریافت کنند.
تمام نرم افزارهای ارائه شده برای افزایش سرعت اینترنت Dial-up کار خاصی را نمی توانند انجام دهند، بهترین راه برای افزایش سرعت اینترنت Dial-up توجه به نکات زیر است؛ سرعت پائین اتصال می تواند چند دلیل داشته باشد:

1- مشکل در ISP. می توانید آن را عوض کنید. (یعنی از کارت اینترنت دیگری استفاده کنید) استفاده از كارت اینترنت دیگر و مخصوصا ISP ای كه سرورهای آن در منطقه مخابراتی شما باشد می تواند در سرعت اتصال موثر باشد.
2- مشکل در ویندوز. می توانید آن را دوباره نصب کنید.
3- مشکل در درایور مودم. می توانید آن را به روز کنید. استفاده از آخرین درایور مودم كه می توانید آن را از سایت شركت سازنده مودم دریافت كنید در سرعت اتصال شما موثر است.
4- مشکل از جانب وجود گوشی تلفن خاص در منزل. می توانید آن را در هنگام اتصال به اینترنت قطع کنید. بعضی از گوشی های جدیدی كه دارای صفحه نمایشگر هستند سبب بروز اختلالاتی در كار مودم می شوند كه یكی از آنها كاهش سرعت اتصال می باشد.
5- مشکل از پریز خاص تلفن. می توانید پریزهای مختلف منزل را تست کنید.
6- مشکل از سیم ارتباطی مودم شما با تلفن. می توانید سیم را عوض کنید.
7- مشکل عدم سازگاری مودم با مادربرد. مودم باید عوض شده یا بایوس مادربرد را Update کنید. هماهنگی بین مودم و مادربرد شما می تواند در سرعت اتصال تاثیر داشته باشد. هماهنگی سخت افزاری مسئله ای است كه از هیچ قاعده و قانون خاصی پیروی نمی كند.
8- مشکل اینکه خط تلفن شما جدید و در منطقه شلوغ مخابراتی و در نتیجه از نوع PCM باشد. مخابرات معمولا کاری در این مورد نمی تواند بکند. مگر اینکه با انجام عملیات کابل برگردان ظرفیت منطقه را افزایش دهد.

---------------------------

در قسمت برنامه های آرشیوی شبکه سوم سیما، فقط می توانید یک برنامه را پخش کنید. امکان دانلود برنامه وجود ندارد.

موفق باشید

مشاور : فرشید فلاحی | پرسش : يکشنبه 10/3/1388 | پاسخ : يکشنبه 10/3/1388 | | ديپلم | 25 سال | رايانه | تعداد مشاهده: 26 بار

تگ ها :

UserName
x