کد: 51209

پرسش

سلام خسته نباشید!چه خبر؟
اگر كمی نگاه كنید می بینید كه جوابهایی كه به دیگران می دهید فوق فوقش 2خط برای همین می خواستم خسته نباشید بزرگی به شما عرض كنم!
میدونم كه سوالهایی را كه می پرسند چرند است ولی پاسخ های شما از اون ...
اگر زحمتی نیست یك سری به مشاورمذهبی بزنید .نصف شماست ولی برای یك سوال نیم خطی 22 خط پاسخ می دهند؟!
به هر حال شما باید با جدیت بالا به پرسشهای افراد جواب دهید و اگر افرادی همچون خودم به شما تیكه فرستادن را مغزشان را با حرفهایتان بپاشید رو فرش!
خوب كاری باری ندارید؟
خدانگهدارتان

پاسخ

سلام علیكم،
خیلی ممنون. خبر خاصی نیست.
دوست عزیز ، برای كارشناسان بخش اجتماعی ، این امری بدیهی است كه فقط "خودشان" هستند. كاربران گرامی هم اگر بخواهند به قول شما "22 خط پاسخ" دریافت كنند ، خوب حتماً می دانند كه ما دست و پای این كارها رانداریم. ( نكند به این ترتیب می خواهید ما را سر غیرت بیاورید كه جوابهای مفصلی بدهیم؟ ...خیر، ما گول حرف های شما را نمی خوریم!! )
حالا خوب است كه روسای ما "وجبی " به ما حقوق نمی دهند ، و گرنه ما خیلی وقت پیش ، از هستی ساقط شده بودیم!
ولی از شوخی گذشته ، بسیاری از پاسخ های این بخش ، جنبه فردی و خصوصی دارد و قابل ارائه روی سایت نیست ؛ در موارد زیادی نیز كاربران تاكید می كنند كه پاسخ را حتماً به ایمیلشان بفرستیم و دیگران آن را نبینند. به همین جهت تعداد زیادی از پاسخ های "22 خطی" از چشم شما دور می مانند و آن همان زمانی است كه كاربران عزیز، طوری ما را می شویند و روی بند می اندازند كه تا چند روز بعد هم خشك نشویم.! ( شما كه دلتان خنك می شود! )
*من كه دارم به سوال شما پاسخ می دهم ابداً خیال ندارم كه به هیچ ترتیبی مغز كسی را روی فرش بپاشم ؛ اما حتما ًسعی می كنم با همان جدیتی كه گفتید به پرسش ها جواب بدهم.
نه خیر.عرضی نیست. به سلامت.
كارشناس بخش اجتماعی ( كد 3 )

مشاور : خانم پاكرو | پرسش : شنبه 9/12/1382 | پاسخ : دوشنبه 24/1/1383 | | | 0 سال | پای درد و دل شما | تعداد مشاهده: 18 بار

تگ ها :

UserName