کد: 311631

پرسش

با سلام و خسته نباشید
1.منظور من در سوال قبل این بود كه اگر رمز یكuser account را فراموش كردم چگونه رمز همین user را پیدا كنم.(اگر امكان دارد توضیحتان را دقیق و كامل بنویسید)
2.و سوال دیگر اینكه :طرز كار استفاده كردن از نرم افزار Google Earthرا به طور كامل توضیح دهید.
با تشكر .مهدی.
- 18 ساله - دیپلم

پاسخ

با سلام
1- دوست عزیز راهی جز راهی كه خدمت شما عرض كردم برای ورود به ویندوز وجود ندارد. شما با ورود به كاربرد Administrator می توانید پسورد هر كاربر دیگری را Reset و تغییر داده و با پسورد جدید وارد شوید. برای این كار بعد از ورود به كنترل پنا بروید. به قسمت Administrative Tools وارد شوید. بر روی Computer Management كلیك كنید. به قسمت Local User and Groups بروید. در قسمت Users می توانید كاربران را ببینید. بر روی نام كاربری خود راست كلیك كرده و Set Password را انتخاب كنید. پسورد جدید را در دو كادر مربوطه وارد كنید.
2- برای استفاده از برنامه Google Earth آن را در ویندوز نصب كنید. به اینترنت متصل شده و آن را اجرا كنید. پس از دریافت اطلاعات از اینترنت و اتصال به سرور گوگل كره زمین در پنجره ظاهر می شود. می توانید در كادر سمت چپ برنامه با وارد كردن نام شهر مانند Tehran و زدن Enter مستقیما به شهر مورد نظر خود بروید. همچنین می توانید با استفاده از اهرمهای مخصوص كه در بالا و سمت راست پنجره برنامه هستند و با قرار گرفتن موس بر روی آنها ظاهر می شوند برای چرخاندن و Zoom كردن استفاده كنید. همچنین با استفاده از دكمه های موس و Scroll كردن كره زمین را حركت داده و بر روی محلی خاص Zoom‌ كنید. بعد از Zoom كردن باید منتظر بمانید تا اطلاعات لازم از اینترنت دریافت شود و تصویر وضوح لازم را پیدا كند. مدت زمان برای واضح شدن تصویر به اندازه Zoom شما و سرعت اتصال اینترنتی كه از آن استفاده می كنید بستگی دارد و بین 5 تا 15 دقیقه متغییر است.
نكات:
1- برای استفاده از این برنامه باید كارت گرافیك شما در ویندوز نصب باشد و همچنین امكانات گرافیكی لازم برای استفاده از این برنامه یعنی DirectX یا OpenGL‌ از طرف كارت گرافیكی شما پشتیبانی شود.
2- در بعضی ISP ها نمی توانید به این سرور وصل شوید و در این صورت نمی توانید تصویری را ببینید. در این حالت در ابتدای اجرای برنامه پیغام خطایی برای شما نمایش داده می شود.
3- قدرت زوم این برنامه در همه قسمتهای كره زمین و برای همه شهرها و مناطق یكی نیست و ممكن است زومی كه در تهران یا شهرهای مهم جهان مانند لندن وجود داشته باشد در قسمتهای دیگر این امكان موجود نباشد و نتوانید جزئیات را ببینید.
4- نسخه ای كه در بخش دانلود سایت وجود دارد نسخه رایگان است و برای استفاده از آن نیاز به Login كردن و استفاده از نام كاربری و پسود و یا كرك وجود ندارد.
موفق باشید.

مشاور : آقای رحمتي زاده | پرسش : چهارشنبه 1/6/1385 | پاسخ : سه شنبه 7/6/1385 | | ديپلم | 18 سال | رايانه | تعداد مشاهده: 14 بار

تگ ها :

UserName