کد: 311487

پرسش

با سلام :
من در مجله كامپیوتر تبیان دیدم كه نحوه استفاده از Remote Desktop گذاشتید و من نمی دانم كارهایی كه گفته شده باید در كدام كامپیوتر باید انجام بدم و وقتی پنجره Remote Desktop Connection نمایان می شود در قسمت user name و password و domain باید user name و password و domain را از كجا بگیرم و وارد كنم باید از كجا بگیرم وارد كنم ؟؟منظور از شبكه چیست؟ وقتی browse more for… میزنم یك صفحه باز میشود
متشكرم ( اگر سوال مسخره ای است ببخشید)
- 17 ساله - دبیرستان

پاسخ

با سلام
دوست عزیز هیچ وجه فكر نكنید كه سوالتان مسخره است.
برای استفاده از Remote Desktop ابتدا دو كامپیوتر را باید به هم وصل كرد كه مراحل به ترتیب زیر است :
1 - در ویندوز XP باید در كامپیوتر اول یك Incoming Connection بسازید كه در قسمت new Connection Wizard قسمت ُSetup an advanced connection را انتخاب كرده next را میزنید در صفحه بعد گزینه Accept Incoming Connection را انتخاب میكنید در صفحه بعد مودم را تیك می زنید. در صفحه بعد Next را بزنید. در صفحه بعد User جاری كامپیوتر خود را انتخاب می كنید. در صفحه بعد Next را بزنید و در صفحه آخر Finish را می زنید.
2- در كامپیوتر دوم باید یك Connection معمولی بسازید. User آن را User متعلق با كامپیوتری كه می خواهید به آن وصل شوید و Password آن را نیز Password آن كامپیوتر و شماره تلفن طرف مقابل را نیز وارد كرده و Connect می كنید.
وقتی به ترتیب بالا كامپیوترها به هم وصل شد در Remote Desktop Connection باید Full Computer Name یا IP كامپیوتری در دیگری وارد شود تا به هم وصل شوند.
برای پیدا كردن Full computer name میتوانید روی My Computer راست كلیك كرده و به قسمت Computer name بروید. برای آدرس IP نیز میتوانید بر روی connection برقرار شده كلیك كنید و به قسمت Details بروید.
این روش برای اتصال از طریق تلفن است.
موفق باشید.

مشاور : آقای رحمتي زاده | پرسش : چهارشنبه 1/6/1385 | پاسخ : جمعه 3/6/1385 | | دبيرستان | 17 سال | رايانه | تعداد مشاهده: 15 بار

تگ ها :

UserName