کد: 311283

پرسش

با سلام
1- چطوری می توانم گفتگوی صوتی در یاهو مسنجر را ضبط كنم؟ با كال هیستوری یاهو نمیشه. لطفا یه نرم افزار و یه راحل درست و حسابی معرفی كنید كه توش مثل یاهو گیر نكنم.
2- مدتی هست كه یاهو مسنجرم مشكل پیدا كرده است. الان كه چند بار ویندوز هم عوض كرده ام بازم این مشكل رفع نشده. من وقتی درایور وبكم مجازی ام را نصب می كنم در قسمت كمرا سورس یاهو غیر فعال است تا داریور اونو انتحاب كنم. همچنین الان وقتی دوربین دیجیتالم را به كامپیوتر وصل می كنم بالافاصله ویندوز پورت یو اس بی آن را می شناسد. اما در یاهو كمرا سورس غیر فعال است. وقتی وبكم را در یك صفحه پی ام فشار می دهم داریور همان برنامه مجازی را می شناسد. الان كه می خواهم داریورشو از قسمت تنظیمات یاهو فعال كنم كمرا سورس فعال میشه و می تونم اونو یعنی پورت یو اس بیشو انتخاب كنم. اما وبكم تصویر رو سیاه نشون میده در حالی كه من دارم فیلم مگیرم. چطوری از این دوربین و وبكم مجازی در یاهو استفاده كنم؟
- 16 ساله - دبیرستان

پاسخ

با سلام
1- دوست عزیز برای ضبط هر صدایی كه از سیستم می شنوید و در واقع هر صدایی كه از بلندگوها خارج می شود می توانید از برنامه JetAudio استفاده كرده و در قسمت Source‌ برای ضبط نیز باید Stereo Mix‌ را انتخاب كنید.
2- شما از دوربین در یاهو مسنجر نمی توانید استفاده كنید مگر اینكه دوربین شما خاصیت وبكم نیز داشته باشد. در ضمن ابعادی را كه برنامه Yahoo Messenger نیاز دارد باید توسط دوربین پشتیبانی شود.
برای استفاد از وبكم مجازی نیز باید ابتدا آن را فعال كنید تا صفحه سیاه همین طور كه می گوئید فعال شود و سپس در برنامه مخصوص وبكم مجازی یك فیلم را پخش كرده و گزینه ارسال به وبكم را نیز انتخاب كرده باشید. اگر از برنامه VCDCutter Pro v4.13 كه در بخش دانلود سایت است به عنوان وبكم مجازی استفاده كنید مشكلات كمتری خواهید داشت.
موفق باشید.

مشاور : آقای رحمتي زاده | پرسش : چهارشنبه 1/6/1385 | پاسخ : جمعه 3/6/1385 | | دبيرستان | 16 سال | رايانه | تعداد مشاهده: 33 بار

تگ ها :

UserName