کد: 311265

پرسش

با سلام خدمت كار شناس محترم سایت
من چند سوال در مورد كامپیوتر دارم از شما كارشناس محترم استدعا دارم راهنمایی بفرمایید
1.چرا من ترانه ای كه وارد كامپیوتر میكنم روان خونده نمی شه به قول معروف روی ان خط میافته در صورتی كه حتی اگر خط داشته باشد وقتی وارد كامپیوتر می كنیم باید خطش از بین برود
2.چرا به كامپیوترم بر نامه نصب نمی شودمی خوام یك نر م افزار دلفی نصب كنم اصلا" نصب نمی شود
3.برادرم یك بار می خواست یك ترانه رو دانلود كنه ولی تا نصفه رفت دیگه ادامه نداد ولی بعد از اون جریان دیگه هیچی دانلود نمی شه و مرتبا" پیغام می ده كه تا 15 روز دیگر نمی تونی چیزی دانلود كنی به نظر شما مشكل كجاست
4. وقتی كامپیوتر رو روشن می كنم درایو اف رو پیغام خطا میده با اینكه درایو اف زیاد پر نیست
5. هر چه كردم نتوانستم مودم كامپیوتر عموم رو نصب كنم با ید چكار كنم
با تشكر
- 24 ساله - فوق دیپلم

پاسخ

با سلام
1- دوست عزیز اگر منظورتان نویز داشتن در هنگام پخش در اینترنت است می توان آن را به دلیل پایین بودن سرعت خط دانست اما اگر بعد از دانلود نیز كیفیت صوت خراب است شاید خود صوت مشكل داشته باشد. همچنین بهتر است صدا را با استفاده از چند برنامه مختلف در ویندوز پخش كنید تا مطمئن شوید كه اشكال از برنامه پخش نیست.
2- برنامه دلفی برای نصب نیاز به اجزای مختلفی دارد. شاید دلیل نصب نشدن در دسترس نبودن اجزا و یا نصب نبودن آنها باشد. پیغام خطای دریافتی را ارسال كنید تا بهتر بتوانم شما را راهنمایی كنم.
3- به نظر می رسد چنین پیغامی را از طرف سایت دریافت می كنید. اگر این طور باشد احتمالا محدودیت از طرف سایت است. اما به طور كلی اگر برای دانلود هر فایلی از اینترنت از برنامه های مدیریت دانلود مانند Internet Download Manager استفاده كنید كمتر به چنین مشكلاتی برخورد خواهید كرد.
4- دوست عزیز برای خالی شدن فضا برنامه System Restore‌ را در ویندوز غیر فعال كنید. برای این كار بر روی My Computer راست كلیك كرده و Properties را انتخاب كنید. به تب System Restore بروید. گزینه Turn off System Restore on all drives را در حالت انتخاب قرار داده و OK را بزنید. در پیغامی كه ظاهر می شود Yes‌ را انتخاب كنید. حالا به Folder Options بروید. در تب View گزینه Hide protected operating system files (Recommended) را از حالت انتخاب خارج كرده Yes و سپس OK را كلیك كنید. به درایو F بروید. و به داخل فولدر System Volume Information رفته و هر چه فایل داخل آن می بینید. پاك كنید. اگر از قابلیت Hibernate استفاده نمی كنیدو بهتر است آن را در قسمت Power Options در كنترل پنل غیر فعال كنید.
5- از راهنمای نصب در سوال شماره 298407 استفاده كنید. شاید لازم باشد درایور جدید را از سایت شركت سازنده دریافت و در ویندوز نصب كنید. برای این كار اگر نیاز به درایور داشتید مدل دقیق مودم را ذكر كنید.
موفق باشید.

مشاور : آقای رحمتي زاده | پرسش : چهارشنبه 1/6/1385 | پاسخ : جمعه 3/6/1385 | | فوق ديپلم | 24 سال | رايانه | تعداد مشاهده: 19 بار

تگ ها :

UserName