کد: 311247

پرسش

سلام اقای رحمتی
من سوالی درباره اینترنت افلاین از شما پرسیدم شما هم در پاسخ گفتید
چیزی به نام اینترنت آفلاین نداریم. بگوئید كجا چنین چیزی را شنیده اید تا منظور آن را برای شما توضیح دهم
با اینترنت افلاین میتوان به صورت رایگان از طریق كارتdvbهر چیزی را دانلود كرد ان هم با سرعت بسیار زیاد
امیدوارم متوجه منظورم شدید
یك سوال دیگر داشتم ایا ویندوزxpرمز مادردارد من برای كامپیوترم رمز گذاشتم وان را با لغت عربی نوشتم ولی مقتی می خواهم رمز را بزنم زبان عربی نمی اید
من برنامه های مهمی روی صفحه desktopدارم برای همین دوست ندارم ویندوز عوض كنم
- فوق دیپلم

پاسخ

با سلام
1- دوست عزیز بهتر است كمی در مورد اینترنت ماهواره ای بدانید. اینترنت ماهواره ای در كشور غیر قانونی است. هزینه آن نسبت به ADSL بالاتر است. پهنای باند آن محدود است. ارتباط آن یك طرفه است و نیاز به یك خط تلفن در كنار آن دارید اما در ADSL تلفن شما اشغال نمی شود در حالیكه 24 ساعته هم به اینترنت متصل هستید. هزینه راه اندازی ADSL تقریبا 20.000 تومان است و هزینه دیگری جز شارژ ماهیانه ندارد. اما هزینه راه اندازی اینترنت ماهواره ای كه غیر قانونی نیز است حدود 200.000 تومان و شاید بیشتر می شود. ضمانتی برای اینترنت ماهواره ای وجود ندارد چون جنبه قانونی ندارد. اینترنت ماهواره ای نیاز به خط dialup یك طرفه دارد كه هیچ ISPای آن را ارائه نمی كند.
2- می توان گفت این یك اشكال در ویندوز است كه شما می توانید پسورد را به صورت فارسی یا عربی وارد كنید ولی در هنگام ورود نمی توانید زبان را عوض كنید.
حال راه حل چیست؟
اگر در هنگام نصب ویندوز XP برای كاربر Administrator پسورد نگذاشته اید در صفحه Log On ویندوز با نگه داشتن كلیدهای Ctrl+Alt و دوبار زدن كلید Del بزنید تا پنجره ای برای وارد كردن نام كاربری و پسورد ظاهر شود. در قسمت نام كاربر Administrator را وارد كرده و محل پسورد را خالی گذاشته و وارد شوید.
در غیر اینصورت برنامه Password Kit Enterprise v7.0 راهی برای ورود به ویندوز با استفاده از تغییر دادن پسود كاربر Administrator به وسیله یك CD بوت كه توسط برنامه ساخته می شود ارائه كرده است. این نرم افزار در بخش دانلود سایت موجود است.
البته راه دیگری برای دسترسی به فایلهای Desktop شما وجود دارد و آن این است كه ویندوز دیگری از طریق CD بوت در درایو دیگری نصب كنید و از طریق آن فایلهای Desktop این ویندوز را در محل دیگری كپی كنید و سپس این ویندوز را فرمت كنید.
موفق باشید.

مشاور : آقای رحمتي زاده | پرسش : چهارشنبه 1/6/1385 | پاسخ : جمعه 3/6/1385 | | فوق ديپلم | 0 سال | رايانه | تعداد مشاهده: 14 بار

تگ ها :

UserName