کد: 311074

پرسش

با سلام خدمت شما
1-در سیستم من بعد از دیس كانك شدن از اینترنت صفحات را آف لاین باز نمی كند یا فیووریت را اف لاین باز نمی كند ؟
2-صدای اسپیكر بعد از مدتی از نصب ویندوز كم می شود (كارت صدای من ان بورد گیگا است)
- 23 ساله - لیسانس

پاسخ

با سلام
1- دوست عزیز برای مشاهده صفحات به صورت Offline چند نكته را مدنظر داشته باشید :
1. ابتدا باید از منوی File گزینه Work Offline را انتخاب كنید.
2. برخی از صفخات اینترنتی به دلیل نوع طراحی امكان مشاهده به صورت Offline را ندارند.
3. زمانی را كه ویندوز برای نگه داشتن History به صورت پیشفرض قرار می دهد 20 روز است و قبلی ها پاك می شوند. می توانید این زمان را در Internet Option افزایش دهید.
4. فضای پیشفرضی كه ویندوز برای نگه داشتن صفحات اینترنتی در نظر می گیرد 175 مگابایت است و اگر حجم این فایلها از این مقدار بیشتر شود، خود به خود پاك می شوند. ذكر این نكته مهم است كه فایلهایی هم كه مثلا در My Computer باز می كنید با این لیست اضافه می شوند. افزایش این فضا نیز در Internet optionو در تب General با زدن دكمه Settings قابل تغییر است.
5. اگر در هنگام مشاهده یك صفحه اجازه ندهید تا آن صفحه به طور كامل لود شود نمی توانید در حالت Offline آن را ببینید.
6. اگر یك صفحه را یك بار به طور كامل دیده باشد ولی بار دوم كه می خواهید آن را به طور Online مشاهده كنید اجازه لود كامل صفحه را ندهید به دلیل اینكه صفحه جدید جایگزین صفحه قبلی می شود و صفحه جدید كامل نیست امكان مشاهده Offline آن از بین می رود.
2- اولا كه بهتر است آخرین درایور كارت صوتی خود را از سایت www.giga-byte.com با توجه به مدل مادربرد خود دریافت و در ویندوز نصب كنید. ثانیا اینكه احتمالا نرم افزارهایی هستند كه صدای ویندوز را كنترل می كنند و آنها باعث كاهش صدا البته با دستكاری نظیمات صدای خود ویندوز می شوند. برای رفع مشكل و تنظیمات صدا سوال شماره 269703 را بخوانید.
موفق باشید.

مشاور : آقای رحمتي زاده | پرسش : سه شنبه 31/5/1385 | پاسخ : جمعه 3/6/1385 | | ليسانس | 23 سال | رايانه | تعداد مشاهده: 17 بار

تگ ها :

UserName
x