عضویت در خبرنامه
    جستجو :
جلد شـشم - صفحه 526 -  لزوم پشتيباني از ارتش
موضوع : پشتيباني از نيروهاي نظامي
حضار: پرسنل لشكر يك پياده
سخنراني
زمان : 21 فروردين 1358 / 12 جمادي الاول 1399
مكان : قم
صفحه : 526
شما بايد حافظ استقلال مملكت خودتان باشيد، حافظ آزادي مملكت خودتان
[بسم الله الرحمن الرحيم ]
لزوم پشتيباني از ارتش
درود بر ملت بزرگ ايران ! سلام بر جواناني كه در راه اهداف مقدسه اسلامي مجاهدت كردند! درود بر شهيداني كه در راه اهداف اسلامي جان خود از دست دادند!من از تمام طبقات ملت تشكر مي كنم ؛ من در خدمت ملت هستم . من از شما جواناني كه در راه اهداف اسلامي جديت داريد تا اهداف اسلامي به ثمر برسد تشكر مي كنم . شمالشكر اسلام و قرآن هستيد. ملت موظف است به شما احترام بگذارد؛ ملت موظف است از شما پشتيباني كند. ما و اسلام پشتيبان شما هستيم ، شما دلخوش باشيد، آزرده نشويد ازبعضي اخلالگران كه حرفهاي بيجا مي زنند. (1) ما شما را از خود مي دانيم و خود را از شمامي دانيم . ما در همه مراتب با شما هستيم و تا آخر نهضت شما با ما و ما با شما.
اسلام ، دين آزادي و استقلال
اسلام اگر آنطور كه هست ، موفق بشويم كه احكام آن را اجرا بكنيم ، براي همه شماسعادت ايجاد مي شود، براي همه ملت سعادت ايجاد مي شود. اسلام دين آزادي واستقلال است ، اسلام ديني است كه همه كس به حقوق خودش مي رسد و مراعات همه حقوق را مي كند. ارتش اسلامي در پناه اسلام است ؛ ارتش اسلامي براي ملت و براي اسلام است و امروز طاغوت از بين رفت و ان شاءالله ديگر برنخواهد گشت .
صفحه : 527
باشيد. همه قشرهاي ملت موظفند از شما پشتيباني كنند. شما كساني هستيد كه بايداستقلال اين مملكت را حفظ كنيد و ما از شما تشكر مي كنيم و ما پشتيبان شما هستيم . همه ملت موظفند كه از شما پشتيباني كنند و اگر كسي به شما جسارت كند به لشكر امام زمان جسارت كرده است . من به شما اطمينان مي دهم كه شما در جوار اسلام با طمانينه ، (2) باسلامت ، با سعادت زندگي خواهيد كرد.
والسلام عليكم و رحمه الله و بركاته