عضویت در خبرنامه
    جستجو :
جلد شـشم - صفحه 405 -  در كمين بودن دشمنان اسلام و كشور
مكان : قم
مناسبت : عيد نوروز
حضار: جمع پاسداران انقلاب اسلامي قم
سخنراني
موضوع : هشدار به ملت
زمان : 2 فروردين 1358 / 23 ربيع الثاني 1399
صفحه : 405
راي به "جمهوري اسلامي "
بسم الله الرحمن الرحيم
در كمين بودن دشمنان اسلام و كشور
اميد است كه شما پاسداران انقلاب و سربازان امام زمان - سلام الله عليه - باشيد و براي اسلام و اعتلاي قرآن زحمت بكشيد. تاكنون به مرحله اي رسيده ايم كه هنوز پيروزي كامل نيست ، و اميدوارم كه اين پيروزي را با همت شما به آخر برسانيم . و از شما براي اسلام و قدرت اسلام و قرآن همراهي مي خواهم .
برادران من ! توجه داشته باشيد [كه ] ما هنوز پيروز حقيقي نشده ايم ؛ گمان پيروزي نبريد كه سستي مي آورد. وقتي گمان كرديد كه پيروز شديد، رها مي كنيد و هر كدام به كارخود مشغول مي شويد. پيروزي باز حاصل نيست ، و دشمنان اسلام و كشور در كمينند واختلاف ايجاد مي كنند و توطئه دارند. همين امشب هم در روزنامه ديدم كه ساواكيهاتوطئه كرده بودند و مي خواستند در ايام عيد فساد ايجاد كنند. شما خودتان را پيروز مطلق ندانيد. پيروزي وقتي حاصل مي شود كه اين ريشه هاي گنديده هم از زير زمين بيرون بيايد و اين توطئه ها خنثي شود؛ و آن با همت شما جوانها، جوانهايي كه تاكنون براي اسلام و قرآن شريف زحمت كشيده ايد و پيش خداي تبارك و تعالي روسفيد هستيد،ميسر است .
از اين به بعد ان شاءالله همه با هم مجتمع ، همه راي واحد، همه با قدرت واحد! اگر
صفحه : 406
همه با هم باشيد، اين بار را به آخر خواهيد رسانيد. و اگر خداي نخواسته اختلافي بين قشرها پيدا بشود، من ترس اين را دارم كه باز مسائل قبل اعاده شود. بايد اين رمز پيروزي را كه وحدت كلمه و اتكا به قرآن مجيد است حفظ كنيم و همه با هم به پيش برويم وحكومت جمهوري اسلامي را در ايران مستقر كنيم ، و همه راي به جمهوري اسلامي بدهيم . از خداي تبارك و تعالي سلامت و سعادت شما و ملت ايران را خواستارم .
والسلام عليكم و رحمه الله و بركاته