عضویت در خبرنامه
    جستجو :
جلد شـشم - صفحه 139 -  پيام به مردم تبريز در مورد سركوب اخلال كنندگان
پيام
زمان : 25 بهمن 1357 / 16 ربيع الاول 1399
مكان : تهران ، مدرسه علوي
موضوع : سركوب اخلال كنندگان نظم در تبريز
مخاطب : ملت ايران
صفحه : 139
بسم الله الرحمن الرحيم
به اهالي شجاع و مبارز سرتاسر كشور، پس از تشكر از مساعي جميله آنان كه با همت خود [باعث پيروزي ] انقلاب اسلامي شدند، لازم است تذكر بسيار مهمي را بدهم :
ملت شجاع ايران ! محمدرضا پهلوي شكست نهايي را خورد و در كشور پايگاهي ندارد. ارتش و ساير قواي انتظامي به ملت پيوستند و وفاداري خود را اعلام نمودند، لكن بعضي عناصر فاسده و منحرفه دست و پا مي كنند كه شايد بتوانند با ايجاد اغتشاش و هرج و مرج به مقاصد شوم خود - كه باز بودن دست ستمگران و رواج چپاول بيت المال وبرگرداندن قدرت اجانب براي سلطه بر مقدرات كشور است - برسند. اينان كه برخلاف مسير انقلاب اسلامي راهي در پيش گرفته و قيام عليه حكومت اسلامي نموده اند،خائناني هستند كه با ماسكهاي فريبنده دست به ايجاد اخلال نموده اند. بر ملت مسلم شجاع است كه اينان را با قدرت الهي خود دفع كنند، و مجال معارضه را از آنان سلب نمايند.
از قرار مسموع ، در تبريز بعضي وابستگان به رژيم فاسد دست به اخلال نظم زده اند.بر اهالي محترم آذربايجان و خصوصا تبريز است كه با تمام قوا براي سركوبي آنان قيام كنند و همانند تهران به اين حركات مذبوحانه خاتمه دهند. البته ارتش و ساير نيروهاي انتظامي با ملت است و بر همه است كه دست به دست داده اين زباله ها را كه پس مانده رژيم پهلوي است دفع نمايند.
صفحه : 140
عزيزان من ! همت شجاعانه نماييد و قدرت اسلامي - الهي خود را به اين بيخبران ازخدا و خائنين به ملت نشان دهيد كه حق پيروز است و خدا با شماست . والسلام عليكم ورحمه الله .
روح الله الموسوي الخميني