عضویت در خبرنامه
    جستجو :
جلد نوزدهم - صفحه 275 -  نامه به دبيرخانه مركزي ائمه جمعه "حل اختلافات در اروميه "
زمان : 17 خرداد 1364 / 17 رمضان 1405
مكان : تهران ، جماران
موضوع : ماموريت رسيدگي حل اختلافات در اروميه
مخاطب : دبيرخانه مركزي ائمه جمعه
نامه
صفحه : 275
[بسمه تعالي . . . . با ابلاغ سلام و تحيات ، به عرض عالي مي رسانيم : از مدتها قبل اختلافات موجود درشهرستان اروميه ، موجبات رنجش خاطر بسياري از مسئولين كشور و مقامات روحاني جمهوري اسلامي را فراهم ساخته و شكواييه هايي نيز در همين رابطه به دبيرخانه مركزي ائمه جمعه واصل مي گرديد، كه اين دبيرخانه در جهت حل آن در دو مرحله اقداماتي انجام داده كه گزارش اجمالي اوضاع اروميه و اقدامات انجام شده ، از قرار ذيل است :
"در ادامه اين گزارش ، موارد اقدامات انجام شده توسط دبيرخانه مركزي ائمه جمعه در هفت بند به تفصيل ذكر گرديده و در پايان آمده است : "
لازم به تذكر است كه اقدام در بعضي از موارد ياد شده طبق اظهار آقايان به دنبال خواسته هاي مردم از روحانيت منطقه و خصوصا ائمه محترم جمعه ، صورت گرفته كه متاسفانه ترتيب اثر ندادن به آن منجربه عكس العمل از ناحيه مردم و دادن شعار در تشييع جنازه ها و مجالس و مساجد عليه آقاي استاندارشده است ، در ضمن اخيرا طومار مفصلي كه توسط ائمه محترم جمعه ، و روحانيون در رابطه با آقاي استاندار به اين دبيرخانه رسيده بود توسط حجت الاسلام آقاي حاج سيد احمد آقا خدمت حضرتعالي ارسال شد، حال ضمن پوزش از تصديع اوقات آن امام بزرگوار مراتب جهت اطلاع ، تقديم حضورتان مي گردد. به اميد پيروزي رزمندگان عزيزمان در جبهه هاي نبرد حق عليه باطل و انسجام و وحدت هرچه بيشتر ميان اقشار مختلف مردم . والسلام . دبيرخانه مركزي ائمه جمعه ]
بسمه تعالي
به تشخيص دبيرخانه ائمه جمعه فورا بايد عمل شود.
17 / 3 / 64
روح الله الموسوي الخميني